09 02 2020

Як вибрати велосипедний замок?

Як вибрати велосипедний замок?
Якщо ви любите пересуватися на велосипеді, то неодмінно доведеться подбати про те, щоб припаркувати свій транспорт. Щоб ваш байк без нагляду залишився в цілісності й схоронності, вам слід використовувати спеціальні паркувальні замки для велосипедів.

Моделей замків безліч, тому дуже важливо вивчити всі найпопулярніші типи велосипедних замків і підійти до цього питання серйозно, щоб ваш транспортний засіб не постраждала і не виявилося в руках шахраїв.

У даній статті ми дамо вам найнеобхіднішу інформацію, яка допоможе вам зробити правильний вибір при покупці велосипедного замка. До речі, купить замок на велосипед можна за даним посиланням вже зараз.

Будь-який велосипедний замок повинен забезпечувати захист вашого велосипеда і його частин (сідло, колеса, корзина і т. д.). Існує п'ять типів велосипедних замків: кабельні замки, кодові замки, складні замки, ланцюги і D-замки.

Існує два основних критерії при виборі велосипедного замка: рівень безпеки і система кріплення. Крім того, важливо знати критерії для кожного типу замка: наскільки він простий в транспортуванні, наскільки він довгий, гнучкий, скільки місця він займає і скільки важить.

Рівень безпеки

Велосипедний бренд B'Twin і незалежна лабораторія CNPP розробили протокол випробувань для оцінки того, наскільки безпечний велосипедний замок в реальних ситуаціях, за шкалою від 1 до 10 балів.

Велосипедні замки від 1 до 4 балів рекомендуються для кріплення і захисту ваших аксесуарів (шолом, корзина, сідло, колесо).

Велосипедні замки від 5 балів, підходять для блокування вашого велосипеда. Чим вище оцінка, тим більш технічні замкова щілина і тим складніше зламати такий замок, що означає, що такі замки зможуть протистояти атакам досвідчених злодіїв.

Але важливо пам'ятати, що жоден велосипедний замок не є непорушним. Будь-який замок можна зламати або розкрити. Але чим він більш технічні, тим складніше це зробити і вище шанс, що злодій вирішить відмовитися від спроб вкрасти ваш велосипед.

Типи велосипедних замків

Є кілька різновидів велосипедних замків з різними системами кріплення, рівнем захисту і способами закривання. Вони все спроектовані по-різному, тому варто уважно розглянути всі варіанти і підібрати те, що підходить вам:

- Трос протиугінний для велосипеда. Такі велосипедні замки - найлегші, компактні, і їх легко носити з собою. Вони призначені для кріплення велосипедних аксесуарів (сумка, кошик, сідло, шолом та інше) Але не володіють достатнім рівнем захисту для самого велосипеда. Такі замки досить популярні через невисоку вартість і компактності.

- Кодові велосипедні замки. Такого плану велосипедні замки вважаються одним з найнадійніших способів захисту вашого велосипеда. Ключ для замку можна підібрати або відкрити за допомогою відмички, а з цифровим кодом зловмисникам доведеться помучитися. Адже пристрій з 4 цифрами на дисплеї має 10000 можливих комбінацій для встановлення пароля.

- D-подібні велосипедні замки. Ці пристрої блокують засіб пересування і тому мають високий рівень безпеки. Такі замки стійкі до розпилювання або перекушування, на відміну від тросів. Вони бувають різних розмірів і використовуються для кріплення одного або декількох велосипедів до нерухому точку. Вони пропонують той же рівень безпеки, що і ланцюги, але легше і можуть бути встановлені на вашому велосипеді.

- Замки-ланцюги для велосипеда. Такі замки бувають різних форм, розмірів і різних рівнів безпеки, що дозволяє вам легко закріпити ваш велосипед у стабільного об'єкта, з'єднати кілька велосипедів спільно або зафіксувати колесо. Ланцюги зроблені з високоміцної сталі, тому такий замок не так просто зламати. Система закривання може бути як з кодом, так і з ключем.

- Складні велосипедні замки. Складні замки стійкіші, компактні і прості в транспортуванні і мають більш високий рівень безпеки, ніж кабельні замки, але все ж по надійності поступаються ланцюговим замкам.

І останнє: при виборі велосипедного замка визначитеся з тим, де ви будете паркувати ваш велосипед, на який час і в яких місцях.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария