Як вибрати велосипедний замок?

Як вибрати велосипедний замок?
Якщо ви любите пересуватися на велосипеді, то неодмінно доведеться подбати про те, щоб припаркувати свій транспорт. Щоб ваш байк без нагляду залишився в цілісності й схоронності, вам слід використовувати спеціальні паркувальні замки для велосипедів.

Моделей замків безліч, тому дуже важливо вивчити всі найпопулярніші типи велосипедних замків і підійти до цього питання серйозно, щоб ваш транспортний засіб не постраждала і не виявилося в руках шахраїв.

У даній статті ми дамо вам найнеобхіднішу інформацію, яка допоможе вам зробити правильний вибір при покупці велосипедного замка. До речі, купить замок на велосипед можна за даним посиланням вже зараз.

Будь-який велосипедний замок повинен забезпечувати захист вашого велосипеда і його частин (сідло, колеса, корзина і т. д.). Існує п’ять типів велосипедних замків: кабельні замки, кодові замки, складні замки, ланцюги і D-замки.

Існує два основних критерії при виборі велосипедного замка: рівень безпеки і система кріплення. Крім того, важливо знати критерії для кожного типу замка: наскільки він простий в транспортуванні, наскільки він довгий, гнучкий, скільки місця він займає і скільки важить.

Рівень безпеки

Велосипедний бренд B’Twin і незалежна лабораторія CNPP розробили протокол випробувань для оцінки того, наскільки безпечний велосипедний замок в реальних ситуаціях, за шкалою від 1 до 10 балів.

Велосипедні замки від 1 до 4 балів рекомендуються для кріплення і захисту ваших аксесуарів (шолом, корзина, сідло, колесо).

Велосипедні замки від 5 балів, підходять для блокування вашого велосипеда. Чим вище оцінка, тим більш технічні замкова щілина і тим складніше зламати такий замок, що означає, що такі замки зможуть протистояти атакам досвідчених злодіїв.

Але важливо пам’ятати, що жоден велосипедний замок не є непорушним. Будь-який замок можна зламати або розкрити. Але чим він більш технічні, тим складніше це зробити і вище шанс, що злодій вирішить відмовитися від спроб вкрасти ваш велосипед.

Типи велосипедних замків

Є кілька різновидів велосипедних замків з різними системами кріплення, рівнем захисту і способами закривання. Вони все спроектовані по-різному, тому варто уважно розглянути всі варіанти і підібрати те, що підходить вам:

— Трос протиугінний для велосипеда. Такі велосипедні замки — найлегші, компактні, і їх легко носити з собою. Вони призначені для кріплення велосипедних аксесуарів (сумка, кошик, сідло, шолом та інше) Але не володіють достатнім рівнем захисту для самого велосипеда. Такі замки досить популярні через невисоку вартість і компактності.

— Кодові велосипедні замки. Такого плану велосипедні замки вважаються одним з найнадійніших способів захисту вашого велосипеда. Ключ для замку можна підібрати або відкрити за допомогою відмички, а з цифровим кодом зловмисникам доведеться помучитися. Адже пристрій з 4 цифрами на дисплеї має 10000 можливих комбінацій для встановлення пароля.

— D-подібні велосипедні замки. Ці пристрої блокують засіб пересування і тому мають високий рівень безпеки. Такі замки стійкі до розпилювання або перекушування, на відміну від тросів. Вони бувають різних розмірів і використовуються для кріплення одного або декількох велосипедів до нерухому точку. Вони пропонують той же рівень безпеки, що і ланцюги, але легше і можуть бути встановлені на вашому велосипеді.

— Замки-ланцюги для велосипеда. Такі замки бувають різних форм, розмірів і різних рівнів безпеки, що дозволяє вам легко закріпити ваш велосипед у стабільного об’єкта, з’єднати кілька велосипедів спільно або зафіксувати колесо. Ланцюги зроблені з високоміцної сталі, тому такий замок не так просто зламати. Система закривання може бути як з кодом, так і з ключем.

— Складні велосипедні замки. Складні замки стійкіші, компактні і прості в транспортуванні і мають більш високий рівень безпеки, ніж кабельні замки, але все ж по надійності поступаються ланцюговим замкам.

І останнє: при виборі велосипедного замка визначитеся з тим, де ви будете паркувати ваш велосипед, на який час і в яких місцях.