Особливості застосування охоронного відеореєстратора

Особливості застосування охоронного відеореєстратора
Багато цифрові реєстратори відеоспостереження мають таку функцію, як можливість перегляду відео на відстані. В даному випадку інформація транслюється на віддалений IP-адреса, що дозволяє спостерігати за об’єктів, навіть якщо ви перебуваєте за сотні кілометрів від його.

Ця функція незамінна при установці охоронної системи відеоспостереження на дачних ділянках, в заміських котеджах і інших об’єктах житлового, побутового і промислового призначення.

Актуальність проблеми забезпечення безпеки зростає з кожним роком. Несприятливе становище в країні породжує злочинність. Рішенням проблеми безпеки можуть стати якісні сигналізації, а також системи відеоспостереження.

Відеореєстратор — це найбільш зручний і ефективний метод забезпечення безпеки. Постійне спостереження дозволяє вловити будь-яку деталь і вчасно запобігти незаконне вторгнення або порушення прав власності. Залишається лише питання у виборі найбільш оптимального виду відеореєстраторів.

До речі, вас може зацікавити сайт, завдяки якому можна викликати сантехніка для усунення несправностей швидко та надійно!

Стаціонарні реєстратори поділяються залежно від багатьох можливостей, як, наприклад, кількість каналів. Канали необхідні для приєднання камери. Якщо необхідно поставити під спостереження невелику площу, то найчастіше використовуються 4 канальні камери. При більш великої площі можуть використовуватися 8 і 16 канальні.

Велике значення має обсяг жорсткого диска відеореєстратора — від цього показника безпосередньо залежить час відео зйомки. В основному, великим попитом користуються HHD диски на 500, 1000 і 2000 гігабайт. Кількість роз’ємів для жорстких дисків також може бути більш одного. Це дозволить вести досить тривалу відеозйомку великої площі або декількох приміщень.

Якість камер реєстратора також впливає на рівень безпеки. Від нього безпосередньо залежить, як якість зображення (розширення камер), дрібні деталі, а також швидкість зйомки (зазвичай більше 25 кадрів в секунду). Але, якщо використовується багато камер, то раціонально буде заощадити на якості.