25 03 2017

Опис відеореєстратора

Опис відеореєстратора
Сьогодні досить популярним засобом спостереження за територією є відеореєстратор. По суті, цей пристрій складний електронний механізм, який за своєю побудовою досить схожий з персональним комп'ютером, оскільки в своєму складі відеореєстратор має центральний процесор, вінчестер з деяким об'ємом пам'яті, а також інші елементи. Для управління процесом запису відео та звуку в відеореєстраторові передбачена установка спеціальної операційної системи.

Завжди можна знайти опис відеореєстратора на різних форумах інтернет мережі. У всіх пристроях призначена декомпресія, тобто зменшення займаного місця на жорсткому диску. Практично будь-які відеореєстратори можуть прекрасно працювати як з монохромними, так і з кольоровими зображеннями. Велика кількість сучасних відеореєстраторів мають можливість підключення до мережі, щоб віддалено приймати команди від оператора. Головним відмітною рисою відеореєстраторів є число вхідних і вихідних каналів, тобто кількість підключаються до нього відеокамер.

До речі, на сайті компанії СтройЮрист ви можете отримати детальіншу інформацію про послуги для бізнесу, які надає ця фірма.

Сьогодні відеореєстратори практично повсюдно замінили собою давно застарілі відеомагнітофони та квадратори. Основним їх конкурентом є відео-сервери, які розроблені на основі звичайних комп'ютерів. Відеореєстратори випускаються як зарубіжними, так і вітчизняними виробниками, що створює досить велику конкуренцію між виробниками. Всі характеристики, а також опис відеореєстратора певного постачальника можна ознайомитися на веб сторінках.

Іноземні постачальники в більшості випадків пропонують відеореєстратори на основі персональних комп'ютерів. А більшість звичайних відеореєстраторів виготовляються в Китаї та інших азіатських країнах. Відеореєстратори діляться на симплекс-реєстратори, тобто виконують одну функцію, дуплекс - це виконання одночасно декількох функцій, триплекс і пентаплекс. Сімплексні реєстратори сьогодні практично не зустрічаються, оскільки основною вимогою сучасності є багатофункціональність.

Одним із сучасних переваг відеореєстраторів є запис відео з реєстратора на флешку, а також віддалений доступ до перегляду через глобальну мережу інтернет. Це дозволить отримати швидкий доступ до записаних матеріалами і піддати їх аналізу. Швидкість запису практично у всіх сучасних пристроях такого типу становить близько 25 кадрів в секунду, хоча для охоронної зйомки підійде швидкість не більше 8 кадрів в секунду. Відеореєстратори сьогодні мають такий обсяг вбудованої пам'яті, якого б вистачило на цілий рік зйомки без зупинки. У них встановлюють вінчестер розмірів близько 1 терабайта пам'яті.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний