02 07 2017

Порівняння відеореєстраторів

Порівняння відеореєстраторів
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що аналогові моделі досить застаріли, існують багато причин, за якими ця продукція досить затребувана на ринку. А ось цифрове відеоспостереження хоча і більш сучасне, однак, воно не скрізь і не завжди доречно.

Якщо розглядати порівняння відеореєстраторів, то аналогове відео організовується за допомогою відеореєстратора, до якого підключені безпосередньо аналогові камери. У роботі цей пристрій забезпечує цифровий, вихідний сигнал, який записується на вбудований вінчестер або ж зовнішній накопичувач інформації (CD або DVD).

До речі, вас може зацікавити информация про послуги приватного детектива, які ви можете замовити просто зараз!

Що стосується цифрового відеоспостереження, то воно реалізується завдяки IP-камерам. Які підключаються до локальної мережі, а для зберігання і обробки відео даних використовується комп'ютер або ж відеосервер. Головною перевагою цього відеореєстратора вважається можливість легкого налаштування, так як майже всі моделі взагалі не мають програмного забезпечення, тому всі функції реалізуються на простому апаратному рівні. Також для IP-камер вже розроблено безліч функцій, які досить складні в налаштуванні, тому це і відлякує багатьох покупців. У підсумку виходить, що надійність відеореєстратора набагато вище, так як в них не буде збоїв в роботі. А ось в програмному мережевому забезпеченні при поганій Ця конфігурація може бути збої і неполадки в роботі.

Ще однією перевагою аналогових моделей є те, що вартість відеореєстратора плюс кілька аналогових камер буде дешевше, ніж дорогий відеосервер плюс стільки ж цифрових IP камер. Крім цього, для аналогового відеоспостереження не будуть потрібні комп'ютерні мережі. А його монтаж доступний навіть не мають відповідної кваліфікації фахівців і виконується зазвичай за короткий час. А ось монтаж IP відеоспостереження може проводитися до декількох днів. Адже, наприклад, прокладка локальної мережі і налаштування серверів справа не проста і не швидка, тому його повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці.

Що стосується переваг IP відео, то для нього існує величезна кількість функцій, які надає програмне забезпечення, встановлене на відеосервер. Адже завдяки цим функціям можна монтувати зображення, дивитися зйомку через Інтернет в реальному часі або навіть управляти всією системою, перебуваючи при цьому далеко від офісу. До того ж для даного пристрою можна провести модернізацію всієї системи і збільшити число функцій. Тому кожен вид відеоспостереження по-своєму гарний і підходить для кожного індивідуального випадку.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария