29 08 2017

Швидкість відеореєстраторів

Швидкість відеореєстраторів
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У Європі в якості стандартного відеосигналу в системі PAL (CCIR) прийнята кадрова частота в 25 кадрів / с. Зі зменшенням швидкості запису, відеоінформація втрачається, і при значенні 4 к / с відеозапис перетворюється в набір окремих файлів.

Демонстрація записи у вигляді безперервного потоку сприймається людським оком при значеннях частоти кадрів від 16 к / с до 24 к / с. Найбільша природність і плавність записи забезпечується частотою кадрів в 25 к / с. Така відеозапис називається "живим" відео. На практиці прийнято використовувати швидкість в 30 к / с, яка забезпечує чіткість і усуває ефект замилювання кадрів при натисканні на кнопку «пауза». Відеореєстратор, швидкість якого від 50 к / с і 60 к / с, забезпечує чіткість знімків при різких рухах, наприклад при старті. Але, чим більше швидкість відеореєстратора, тим більше повинна бути ємність накопичувача.

Зверніть увагу, що на сайті card-ua.com ви можете придбати якісні rfid карти за найвигіднішими цінами вже зараз!

Основні параметри відеореєстраторів налаштовуються для виконання конкретних завдань:

- спостереження за будинками записується зі швидкістю 6 к / с;
- контролювання пересування співробітників і технологічного процесу здійснюється з значеннями 9-12 к / с;
- фіксування динамічних процесів ефективно при 15-25 к / с. Наприклад, під час руху автомобіля при наявності двох підключених камер до відеореєстратора, для запису зовнішніх подій зйомка здійснюється з частотою 30 к / с, а салонне пристрій налаштовується на число 6,5 к / с.

У технічних характеристиках відеореєстраторів вказується сумарне число кадрів в хвилину всіх каналів. Наприклад, швидкість 4-х канального відеореєстратора, що має значення 100к / с вказує, що запис на один канал буде здійснюватися з числом 25 к / с.

Якість зображення визначається сукупністю обраних параметрів, в тому числі дозволом відеореєстратора. При високих значеннях 720 × 576 пристрої та відповідні характеристики камер високого дозволу, що мають параметри 540-600 твл при швидкості в 25к / с, забезпечується максимальний результат. При цьому співвідношенні для запису архіву на жорсткому диску буде потрібно багато місця. Для зменшення займаного обсягу використовується компресія даних за допомогою різних алгоритмів стиснення. Їх використання знижує показник швидкості. Для економії дискового простору, а оригінал залишити якості даних застосовується функція детектора руху.
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария