Склад кольорового відеовічка

Склад кольорового відеовічка
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є нескладне надійне електронний пристрій, що дозволяє оглянути простір перед дверима дистанційно, не підходячи до неї.

Звичні оптичні дверні вічка поступово поступаються місцем більш досконалим системам. Автономне відео вічко служить простий превентивним заходом безпеки. Його встановлюють у дверне полотно на звичайному місці, призначеному для вічка. Можна поставити автономне відео вічко на будь-які двері — зовні він буде виглядати як звичайне оглядове пристрій.

Більшість відеовічок складається з об’єктива і мініатюрної камери; деякі моделі оснащуються оптичними сенсорами, інфрачервоним підсвічуванням, моніторами. Автономне відео вічко передає зображення з сходової клітки або з простору тамбура на телевізор або монітор домофона; його можна підключити до відеореєстратора або будь-якого відеорекордера. Кольорове відео вічко сумісне з будь-якими охоронними системами.

До речі, вас може зацікавити рекламное агенство МЫ, детальніше про яке ви можете дізнатися на сайті btl-me.ru.

Кольорове відео вічко дає користувачам широкий кут огляду (до 170 °) — від нього практично неможливо «сховатися», навіть притулившись до стіни впритул.

Кольорове відео вічко відрізняється від звичайного оглядового пристрою низку переваг:

— якісної яскравої «картинкою»;
— ефективністю перегляду на відстані до 3 — 5 метрів від дверей;
— високою чутливістю навіть при невеликій освітленості;
— компактністю, можливістю установки в дверне полотно будь-якої товщини за рахунок адаптації телескопічної конструкції об’єктива.

Кольорове відео вічко з оптичним сенсором автоматично відреагує на рух перед дверима, якщо встановити його в режим «Record». Виявивши, що рухається, пристрій зробить запис або фото. Згодом користувач побачить, хто відвідував його будинок і в який час.

Чутливість пристрою в умовах слабкого освітлення приміщення залежить від світлосили об’єктива і характеристик матриці ПЗС. Якщо кольорове відео вічко передбачається використовувати в приміщенні, яке зовсім не освітлюється — він повинен бути оснащений ІЧ-підсвічуванням.