13 11 2017

Установка охоронних систем

Установка охоронних систем
Установка системи охоронної сигналізації проводитися для своєчасного оповіщення та подальшого запобігання можливості несанкціонованого проникнення на охоронювані об'єкти або територію. Сьогоднішні системи охоронної сигналізації за своїми конструктивними особливостями поділяються на декілька типів:

- провідні охоронні сигналізації, що забезпечують обмін даними між датчиками і контрольною панеллю по прокладеним кабельних лініях зв'язку;

- бездротові охоронні сигналізації, в схемах яких датчики сигналізації ВКП проводять обмін даними по спеціально виділеному радіоканалу працює на певній частоті. Перевагами бездротових схем є те, що такі системи монтуються легко навіть в тих місцях, де проблематична або практично неможлива установка дротових систем;

- GSM охоронна сигналізація, що відноситься до нових видів систем, які крім спрацювання системи охоронної сигналізації, додатково подають сигнал тривоги за визначеними номерами телефонів, де за допомогою СМС повідомлення точно вказуються - час і місце установки датчика, від якого був оброблений сигнал тривоги або відбулося порушення контрольованої території;

- периметральна система охоронної сигналізації, являє собою схеми сигналізації забезпечують секторну охорону периметра, шляхом контролю підступів до охоронюваного об'єкту.

До речі, на сайті http://elektrik.zp.ua ви можете викликати професійного електрика швидко та просто.

За принципом тривожного сповіщення, охоронна сигналізація поділяється на два типи:

- охоронна сигналізація підключена до пульта центрального спостереження (ПЦС), на який в разі порушення цілісності об'єкту, що охороняється надходить сигнал тривоги, який приходить по телефонній лінії, GSM каналу або по радіоканалу. ПЦС може обслуговуватися як державною службою охорони, так і приватними охоронними фірмами, співробітники яких протягом 2-4 хвилин перебувають на місце спрацювання сигналізації;
- автономна сигналізація, яка як правило при проникненні на об'єкт включає світлозвукові пристрої і сирену, покликані відлякувати зловмисників. За бажанням установка системи охоронної сигналізації на об'єкті може об'єднувати ці два типи.

Основний принцип в процесі установки охоронних систем полягає в тому, що створюється індивідуальний план установки. Для кожного об'єкта він свій. Даний план може розроблятися ще на стадії створення проекту самого об'єкта. Це дозволяє встановити систему, максимально не піддаючи змін внутрішній стан будівлі (об'єкта). Необхідно також враховувати індивідуальні особливості будівлі, які піддається монтажу системи. У план обліку так само повинні входити наступні аспекти: планування, проект будівлі, наявність домашніх тварин (якщо це квартира), перешкоди, радіовузол, особливості комунікацій.
Интересные материалы читать все
Крім основних функцій і місця застосування, сучасна gsm сигналізація для дачі або іншого об'єкта дозволяє власнику в разі не..
Особливості та переваги GSM сигналізації
04 декабря 0 комментария
В даний час Gsm сигналізація стрімко набирає свою популярність в житті багатьох власників квартир, дач, котеджів і офісів. Ця..
Принцип роботи Gsm сигналізації
03 декабря 0 комментария
Сучасні системи пожежогасіння є основний елемент безпеки будь-якої будівлі. Дана сукупність сигналізаційного обладнання і..
Системи пожежогасіння
23 ноября 0 комментария
Видеокамера – неотъемлемая часть комплекса визуального контроля безопасности территории и внутренних помещений. Силами одного..
Функции наружной IP-камеры
21 ноября 0 комментария