23 11 2017

Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння
Сучасні системи пожежогасіння є основний елемент безпеки будь-якої будівлі. Дана сукупність сигналізаційного обладнання і пристроїв пожежогасіння служить для виявлення вогнища загоряння на його початковій стадії і видачі певного сигналу тривоги.

Сьогодні багато керівників підприємств не просто вважають за краще, а зобов'язані в своїх будівлях підвищеної небезпеки виникнення вогнища гасити водою автоматичну систему пожежогасіння. Адже дане обладнання дозволяє захищати людину, матеріальні цінності від впливу на низ небезпечних факторів впливу на них вогню.

Кстати, на сайте www.1voz.ru грузоперевозки в Зеленограде вы можете заказать быстро и выгодно.


Системи пожежогасіння

Будь-яка сучасна автоматична система пожежогасіння має при своїй роботі алгоритм, згідно з яким після точного визначення наявності вогнища загоряння відбувається негайне оповіщення чергового поста, персоналу будівлі. Даний сигнал тривоги здійснюється за допомогою звукової та світлової сигналізації, а паралельно система запускає зворотний відлік запуску викиду вогнегасної спеціального складу. Варто відзначити, що по закінченню часу затримки на можливе скасування запуску системи безпосереднього гасіння відбувається пуск вогнегасної речовини.

Системи пожежогасіння - види

В даний час існує декілька видів пожежогасіння, серед яких можна виділити установки наступних типів:

- порошкові;
- аерозольна система пожежогасіння;
- водяні та пінні;
- обладнання для гасіння тонкорозпиленою водою;
- газова система пожежогасіння.

Одними з основних і популярних в даний час є водяні системи пожежогасіння, які отримали максимальне поширення при гасінні будівель і приміщень. Це обумовлюється тим, що вода є доступним вогнегасною речовиною і має прекрасні охолоджуючими властивостями. Крім того, водяні установки досить прості в установці і обслуговуванні.

Одним з видів даних систем є водопінне пожежогасіння. Всі установки, що працюють на водній основі, підрозділяються на дренчерні і спринклерні. Спринклерні установки складаються з безлічі зрошувачів, встановлених в трубопровід. Принцип дії цієї установки полягає в тому, що при виникненні вогнища загорянь підвищується температура повітря, яка при певному значенні руйнує термочутливий елемент. Після його руйнування вода починає під тиском вириватися назовні і, слідчо, тиск в системі значно знижується.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария