23 12 2017

Відмінності датчиків для пожежної безпеки

Відмінності датчиків для пожежної безпеки
Сьогодні на ринку представлені такі види датчиків:

- фотоелектричні;
- диму і температури;
- інфрачервоні пристрої;
- датчики газів і парів;
- ультразвукові;
- вібро датчики;
- мікрохвильові датчики.

Пульт-концентратор є головним приладом всієї пожежної системи, в якому розташований мікропроцесор, що обробляє отриману від датчиків інформацію. Всі функції цього пристрою визначаються виключно можливостями і програмою мікропроцесора. Сучасні пульти можуть приймати і передавати тривожні сигнали власнику і (або) правоохоронним органам за допомогою телефонного зв'язку.

До речі, вас можуть зацікавити услуги письменного перевода, які ви можете замовити за найкращими цінами на сайті philin.com.ua просто зараз!

Сьогодні на ринку можна зустріти моделі охоронно пожежної сигналізації, яка може формувати команди на включення установок для локальної ліквідації загоряння та димовидалення. Також така система має просунуту систему оповіщення при виникненні вогнища загоряння.

Як устаткування пожежної сигналізації сьогодні досить популярні сповіщувачі, які разнятьсямежду собою чутливістю контрольованого параметра або принципом дії. Залежно від типу формування інформаційного сигналу сповіщувачі поділяються на:

- активна пожежна сигналізація;
- пасивна.

Залежно від способів виявлення тривоги:

- неадресая пожежна сигналізація;
- адресна;
- адресно-аналогова.

Неадресні системи обладнані сповіщувачами, які мають фіксованим порогом чутливості. Адресні системи відрізняються тим, що в своїй конструкції мають обладнання, яке точно визначає, який датчик зреагував на певні чинники. Це дозволяє персоналу точно визначити місце загоряння і вживати оперативних заходів по його ліквідації.

Варто зазначити, що для правильного функціонування системи необхідно проводити обслуговування пожежної сигналізації, яке включає в себе настройку, виявлення несправного обладнання і його ремонт. Тому фахівці рекомендують, щоб установка пожежної сигналізації та її обслуговування проводилося тільки професіоналами, оскільки від цього, часом, залежать життя людей.

Тому пожежна сигналізація є сучасним і незамінним інженерно-технічним засобом для оповіщення людей про випадок виявлення загоряння.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария