27 04 2018

Системи відеоспостереження «не для охорони» активно розвиваються

Системи відеоспостереження «не для охорони» активно розвиваються
В сьогоднішній час, комплекси відеоспостереження не тільки динамічно розвиваються, а й роблять серйозний вплив на еволюцію ринку безпеки, вважають експерти. Причому, попит на даний напрямок зростає не тільки в охоронному сегменті, але і успішно завойовує своє застосування серед інших секторів бізнесу. Основним споживачем відеоспостереження «не для охорони» є роздрібні мережі, місця для контролю транспортного руху, система Інтернет речей.

Взявши наприклад сферу рітейлу, можна сказати, що встановлена ​​одна система відеоспостереження може виконувати відразу кілька суміщених завдань. Це запис випадків крадіжок, а також вивчення попиту на реалізовану продукцію і аналіз поведінки покупців у конкретної продукції.

До речі, на сайті https://www.praktikantu.ru/praktika/preddiplomnaja/ ви можете детальніше дізнатися про готові звіти по переддипломній практиці.


Головним наслідком великого попиту на відеоспостереження для вирішення двох і більше завдань, є наявність величезного асортименту відеокамер, що сприяє задоволенню чималого числа користувачів, як за ціновими, так і по споживчих перевагах. Більшість фахівців вважають, що чим більше камер встановлюється, тим краще. Так, як це дозволяє використовувати одну систему для різних цілей. Наприклад, в будь-якому роздрібному магазині відеокамери для підрахунку загального числа гостей, завжди виконують одну основну задачу - облік кількісного показника і не мають відношення до боротьби з викраденням товару або на крайній випадок є другорядними функціями.

Використання подвійних, а то і більше можливостей камер, є завдяки високій роздільній здатності відео пристрої, трансляції багатопотокового відео, присутність додаткового функціоналу (зум, поворот, запис на віддалені сервери та інше).

Ще одне спонукання, яке змушує застосовувати систему відеоспостереження не за класичним призначенням - це відеоаналітіка. Більшість функцій, які використовуються в відеоспостереження і не мають відношення до безпеки, реалізуються суто на відеоаналітіка. Це може бути вказаний раніше облік відвідувачів в магазині і аналіз поведінки покупця, а також різні трафіковий об'єкти, місця з великою кількістю людей і інше.

Піонери або творці напрямки відеоаналітики стверджували, що витяг матеріалів на основі інтелектуального аналізу в багато разів поліпшить якість роботи оператора. І тепер, вся суть даного визначення, це масове використання, проте не для організації безпеки.

Ну і звичайно ж, застосовувати різні типи камер для різних цілей або, навпаки, зв'язувати кілька завдань до компетенції однієї камери відеоспостереження - буде залежати від специфіки завдання.

Однак переслідування двох і більше цілей у межах функціонального призначення однієї системи буде виглядати економічно привабливішим. Так як за статистикою, більшість споживачів не готові встановлювати комплекс відеоспостереження просто заради однієї мети.
Интересные материалы читать все
Сучасний ринок охоронних послуг пропонує величезний вибір фірм по забезпеченню безпеки. Виділити одну з них - непросте завдання...
Як вибрати ПОП?
Охорона складських і оптових підприємств відчутно окупається за умови її вірної організації. Для всебічного захисту майна від..
Організація охорони складів і оптових магазинів
Життя кожної окремо взятої людини завжди повинна бути в безпеці. При цьому зовсім не важливо де він знаходиться в певний проміжок..
Охорона житла - важливий аспект у житті кожної людини
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2017 році. Даний прогноз повідомляють експерти..
Підйом ринку розумного будинку активно триває