Принципи організації пожежогасіння

 

Принципи організації пожежогасіння

Пожежа — це найдавніша небезпеку для людини. Ця небезпека не минула згодом, ця небезпека є і в сучасному суспільстві. Ми постійно відчуваємо потребу в захисті, тому пожежогасіння є першочерговим завданням сучасності.

Справа вся в тому, що проблема виникнення пожежі не може бути виключена, на даний період нашого розвитку. Адже ми використовуємо просто величезна кількість електричних пристроїв в нашому житті, будь замикання мережі призводить до виникнення загоряння. Ми використовуємо величезну кількість опалювальних приладів в своєму житті. Ми порушуємо правила пожежної безпеки, ми самі собі є ворогами. Але це психологія і технологічний прогрес, це не можна просто взяти і викорінити. Людина постійно буде робити те, що в підсумку може призвести до пожежі.

Пожежогасіння

Навіть якщо ви буде обережним, будете мати все правила пожежної безпеки, то шанс виникнення відкритого вогню завжди є. Адже для того щоб був вогонь, потрібно тільки лише три речі, які завжди знаходяться серед нас і про це нам розповідали ще в школі. Для виникнення відкритого вогню потрібен джерело тепла, повітря і палаючий матеріал, все це завжди є. Але є й нюанси в цій небезпеці. Справа вся в тому, що деякі місця більш небезпечні і вимагають більше кількість уваги. Якщо розглядати ваш будинок або квартиру щодо шансів виникнення пожежі, то вона є, але вона набагато нижче, ніж в такому приміщенні як офіс або велике підприємство.

Справа вся в тому, що офісна споруда володіє величезною кількістю оргтехніки, в кожному кабінеті встановлений кондиціонер, кожен користується обігрівачами, чайниками і т.д. Все це і є джерелом виникнення вогню. Але відмовитися від усього цього не можна, адже це наше життя, це наша робота, це те, що робить суспільство саме таким, яким ми його можемо бачити. Але захистити ми себе все ж можна, і це досить легко, потрібно просто встановлювати системи пожежогасіння і користуватися всіма їх перевагами. Справа вся в тому, що звичайні, ручні засоби пожежогасіння дуже ефективні в межах вашого приватного будинку, але ніяк не в великому офісі, тут потрібно щось більше, тут потрібна автоматична система.