Перевірка пасажирів в американських аеропортах буде передана на аутсорсинг ПОП

Перевірка пасажирів в американських аеропортах буде передана на аутсорсинг ПОП
Американські охоронні компанії ведуть конкурентний суперечка за урядовий контракт, що передбачає проведення перевірки на благонадійність тисяч громадян, яким доводиться часто користуватися повітряним транспортом.

Аналітики охоронного бізнесу кажуть, що на даний момент готовність здійснювати такі перевірки виявили представники двох охоронних компаній — The Chertoff Group, очолюваної колишнім міністром внутрішньої безпеки Майкл Чертофф, і конкуруючої з Chertoff фірмою Clear.

Управління транспортної безпеки (TSA) поки ще не виступило з конкретною пропозицією, однак керівники відомства кажуть, що вивчають можливість виконання третьою стороною перевірок відомостей про пасажирів, що беруть участь в програмі PreCheck. Ця ініціатива TSA, покликана вирішити мандрівникам, які не представляють собою небезпеки, проводити менше часу у контрольно-пропускних пунктів в аеропортах. Це дозволить агентам TSA більше зосередитися на пошуку потенційних терористів.

До речі, вас може зацікавити газовое пожаротушение — відмінний спосіб гасіння пожеж на основі газів, що є набагато ефективніше за інші способи забезпечення пожежної безпеки.

На даний момент за перевірку в рамках проекту PreCheck несуть відповідальність службовці урядового агентства.

Офіційні особи Clear підтвердили, що передали свою доповідь TSA, в якому повідомляється про те, що нью-йоркська компанія, що спеціалізується в сфері біометричної ідентифікації, і вже зараз співпрацює з деякими американськими аеропортами, готова виконати поставлене завдання. «TSA гідно всілякої поваги за визнання того, що потенціал та інноваційний підхід приватних компаній може надати істотну підтримку урядовим відомствам і надати більший захист мандрівної публіці».

Проект по розширенню PreCheck є дітищем голови комітету нижньої палати з внутрішньої безпеки Майкла Маккола, який попросив Джона пістоль, який очолює Управління транспортної безпеки, як можна швидше перейти до практичної реалізації цієї ідеї.

Зараз прискорена програма перевірки доступна в 40 аеропортах Сполучених Штатів і поширюється на міжнародні рейси. Пасажири, що беруть участь в PreCheck, мають ряд переваг: їм не обов’язково стояти в довгих чергах, знімати взуття і ремені, також вони можуть під час проходження перевірки взяти з собою лептопи і невеликі туалетні приналежності. «Мета — у збільшенні кількості пасажирів, які могли б брати участь у програмі», — говорить прес-секретар Управління.