Work and Travel USA: основні переваги програми FLeaders

Work and Travel USA: основні переваги програми FLeaders
Work and Travel USA являє собою програму, завдяки якій студент навчаючись на очній формі зможе на літо полетіти в США і влаштуватися в безліч компаній, в Google або Apple, а також Hilton, Marriott.

Літні вакансії доступні в 50 штатах, головне не затягувати з вибором і вибрати кращі. Якщо вам цікава сфера готелів, найближчим часом буде доступна велика кількість вакансій 11-ти готелів в штаті Іллінойс, Лос-Анджелес, Нью-Йорк. До речі, якщо вас зацікавила програма Work and Travel USA, то радимо перейти за цим посиланням Work and Travel USA, не гаючи часу.

Компанія FLeaders і її директор Щербань Ігор Олександрович приділяє увагу якості послуг по програмі Work and Travel USA.

Ви можете знайти самостійність, познайомитися з культурою Північної Америки, поліпшити навички англійської мови отримати професію і набратися досвіду.

Основна мета Work and Travel USA

Ви зможете відвідати Сполучені Штати, зануритися в побут і культуру американського життя. Також ви будете регулярно застосовувати на практиці свої навички англійської з носіями мови.

Приєднавшись до програми, ви зможете працювати в готелях, на курортах, у магазинах, бути співробітником тематичного парку по штатах Північної Америки. Приємний бонус — після завершення трьох місяців роботи ви зможете відправитися в подорож по США і приємно проводити час протягом місяця.

Переваги програми

Дана програма має безліч переваг, ось деякі з них:

— підготовка до інтерв’ю;
— гарантія того, що ви будете працевлаштовані;
— спілкування з носіями мови;
— участь в культурних заходах;
— гідний заробіток;
— нові знайомства;
— підвищиться рівень знання мови;
— в разі невдалого інтерв’ю — 100% гарантія, що студент не залишиться без роботи;
— віза J1 з можливістю подорожі по США після трьох місяців роботи.

Перш ніж вирушити за програмою Work and Travel вам належить пройти інтерв’ю для отримання американської візи, з яким вам обов’язково нададуть допомогу. Інтерв’ю в консульстві може тривати приблизно 5-7 хвилин. Якщо не пройдете інтерв’ю успішно, вам все одно буде надана можливість стажуватися, тому що ви застраховані з програмою.

Завдяки програмі ви зможете відвідати найпопулярніші штати та міста, в яких щорічно бувають мільйони туристів: Вашингтон, Нью-Йорк, Маямі, Лос-Анджелес, Лас-Вегас.

Провівши чотири місяці в Сполучених Штатах, ви отримаєте величезний досвід, який стане в пригоді в житті на батьківщині. Повертаючись додому після роботи, ви станете впевненіше в собі.