GPS датчик стеження

GPS датчик стеження
Ті, хто отримав останнім часом широке поширення GPS датчик стеження, використовується для самих різних цілей, дозволяючи контролювати місцезнаходження і проводити віддалене спостереження за людьми, автотранспортом, спец технікою та іншими рухомими об’єктами в онлайн режимі. Для проведення якого використовуються новітні технологічні розробки супутникової навігації і засобів мобільного зв’язку в датчиках стеження, що дозволяють точно визначати місцезнаходження всіх об’єктів з моніторингом показників безпосередньо пов’язаних з робочими процесами — координатами з прив’язкою до конкретної місцевості або карті, швидкістю, витратою палива, пробігом, температурними параметрами транспортного засобу і кузова і іншими.

До речі, ви можете перейти на сайт arredo3.com.ua, на якому можна замовити якісні італійські кухні швидко та вигідно!

Отримання оперативних даних через GPS датчик стеження і їх аналіз, дозволяє забезпечувати:

— повний контроль ефективного використання транспортних засобів і мобільних об’єктів;
— За допомогою GPS датчика стеження можна постійно проводити моніторинг маршруту переміщення;
— За допомогою датчика стеження за людиною можна виявляти і своєчасно попереджати різні зловживання і порушення режимів роботи або інших параметрів дії механізмів;
— забезпечувати віддалений контроль за технічним станом спецтехніки, різних вузлів і агрегатів транспортних засобів;
— проводити постійний контроль на всьому маршруті руху умови переміщення вантажів;
— оперативно реагувати на виникаючі позаштатні ситуації і підтримувати безперервний зв’язок з водіями, експедиторами і т.д.

Це в свою чергу підвищує ефективність планування всіх робочих процесів і використання транспортних засобів, зміцнює трудову дисципліну, знижує експлуатаційні витрати, забезпечує безпеку переміщення вантажів і полегшує облік пов’язані з проведенням робіт.

GPS датчик стеження, являє собою пристрій забезпечує контроль місцезнаходження з обов’язковою функцією визначення координат, які через GSM-мережу: по GPRS або SMS передаються адресату. Всі параметри і робочі режими датчика легко налаштовуються дистанційно.

Позиційне визначення об’єкта з датчиком стеження за людиною відстежується за допомогою використання спеціалізірованнихсервісов або картографічних програм.

До додаткових функцій якими наділений GPS датчик стеження, варто так само віднести вбудований даталоггер, що забезпечує запис всього пройденого шляху і підключення функції контролю гео зон, що спрацьовує при виїзді транспортного засобу за виразно задану область.

При відсутності стійкої зони зв’язку GPS датчик стеження за людиною, накопичує все дані на внутрішньому буфері і окремої пам’яті, а після повернення зону прийому відправляє всі дані на сервер. Одностороння зв’язок дозволяє контролювати всі що відбувається навколо трекера (датчика стеження).

Функція SOS дозволяє розсилати по заданих номерах повідомлення про тривогу з поточними координатами об’єкта, що рухається. Налаштування параметрів і функцій проводитися через USB-з’єднання або за допомогою SMS-команд по GPRS.