08 01 2018

Колючий дріт. Види і ефективність

Колючий дріт. Види і ефективність
Уже багато років колючий дріт стоїть на сторожі різних об'єктів, де потрібна надійна охорона від проникнення. Цей елемент огорожі вперше почав застосовуватися в кінці 19-го століття в якості огорож пасовищ для худоби. Однак по закінченню багатьох років вона стала широко застосовуватися для охорони військових об'єктів, а також для укріплень споруд і будівель оборонного характеру.

В даний час цей нехитрий аксесуар огорожі застосовується в різних сферах діяльності, зазнавши багато змін конструкції. Сучасна колючий дріт є універсальним огорожею, оскільки вона практична, недорога і має необмежений термін корисного використання.

Варто відзначити, що монтаж колючого дроту є досить простою процедурою, так як досить просто розгорнути її з котушки і зміцнити нагорі огорожі. Багато фахівців в області охоронних систем і устаткування відзначають високу ефективність колючого дроту, оскільки навіть якщо зловмисник зможе пролізти через неї, то серйозність отриманих травм не дозволить йому здійснити задумані дії в повній мірі. По міцності колючий дріт є досить стійким пристосуванням з огляду на те, що її пошкодження в одному місці зовсім не призводить до погіршення її ефективності. Конструкція колючого дроту, яка виробляється і застосовується сьогодні, не відрізняється від конструкції і параметрів «колючого» бар'єру, виробленого кілька десятків років тому.

Між іншим, вас може зацікавити виклик електрика, якщо вам потрібно провести певні електромонтажні роботи швидко та професійно.

На сьогоднішній день існує два види колючого дроту:

- класична колючий дріт;
- колюча стрічка;
- армована колюча стрічка або просто Егоза.

Класична модель колючого дроту була розроблена ще в кінці позаминулого століття. Цей вид додаткового загороджувального бар'єру проводиться з однієї або двох жив міцної сталевого дроту, на яку встановлені у великій кількості через певну відстань шматки цього ж матеріалу невеликої довжини, які і грають роль шипів.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария