Колючий дріт. Види і ефективність

Колючий дріт. Види і ефективність
Уже багато років колючий дріт стоїть на сторожі різних об’єктів, де потрібна надійна охорона від проникнення. Цей елемент огорожі вперше почав застосовуватися в кінці 19-го століття в якості огорож пасовищ для худоби. Однак по закінченню багатьох років вона стала широко застосовуватися для охорони військових об’єктів, а також для укріплень споруд і будівель оборонного характеру.

В даний час цей нехитрий аксесуар огорожі застосовується в різних сферах діяльності, зазнавши багато змін конструкції. Сучасна колючий дріт є універсальним огорожею, оскільки вона практична, недорога і має необмежений термін корисного використання.

Варто відзначити, що монтаж колючого дроту є досить простою процедурою, так як досить просто розгорнути її з котушки і зміцнити нагорі огорожі. Багато фахівців в області охоронних систем і устаткування відзначають високу ефективність колючого дроту, оскільки навіть якщо зловмисник зможе пролізти через неї, то серйозність отриманих травм не дозволить йому здійснити задумані дії в повній мірі. По міцності колючий дріт є досить стійким пристосуванням з огляду на те, що її пошкодження в одному місці зовсім не призводить до погіршення її ефективності. Конструкція колючого дроту, яка виробляється і застосовується сьогодні, не відрізняється від конструкції і параметрів «колючого» бар’єру, виробленого кілька десятків років тому.

Між іншим, вас може зацікавити виклик електрика, якщо вам потрібно провести певні електромонтажні роботи швидко та професійно.

На сьогоднішній день існує два види колючого дроту:

— класична колючий дріт;
— колюча стрічка;
— армована колюча стрічка або просто Егоза.

Класична модель колючого дроту була розроблена ще в кінці позаминулого століття. Цей вид додаткового загороджувального бар’єру проводиться з однієї або двох жив міцної сталевого дроту, на яку встановлені у великій кількості через певну відстань шматки цього ж матеріалу невеликої довжини, які і грають роль шипів.