28 01 2018

Поради щодо вибору системи відеоспостереження

Поради щодо вибору системи відеоспостереження
З труднощами підбору системи відеоспостереження сьогодні знайомі як компанії, так і фізичні особи, які бажають убезпечити себе і близьких.

Перед придбанням такого обладнання на сайті TIGRIS варто звернути увагу на наступні нюанси:

1. Яку мету ви переслідуєте, бажаючи встановити відеоспостереження? Методи спостереження поділяють на приховане і видиме. Якщо вам необхідно, щоб об'єкт не знав про стеження, радимо зупинитися на першому варіанті. Другий спосіб хороший в разі стримування. Знаючи, що за ним ведеться спостереження, зловмисник не стане ризикувати. Тим самим, ви збережете своє майно.
2. Охоронне відеоспостереження буде зовні або всередині приміщення? Не дивлячись на те, що велика кількість сучасних камер експлуатується в обох варіантах, слід врахувати деякі фактори. Зовнішня камера обов'язково повинна володіти спеціальним кожухом з пристроєм підігріву. Це сприяє нормальній роботі при будь-яких погодних умовах.
3. Площа охоплення. Вибираючи техніку для відеоспостереження, необхідно взяти до уваги площу, яка повинна бути охоплена камерами.
4. Освітлення. Кожне приміщення має свої нюанси освітлення. Залежно від цього потрібно вибирати камеру. Перш ніж робити покупку, протестуйте камери, щоб переконається, що вони - то, що вам потрібно.
5. Звук - необхідність? Якщо каналом аудіо підтримується системою, співробітники служби безпеки зможуть не лише почути порушника, а навіть звернутися до нього безпосередньо. Також, у багатьох моделях відеокамер можна задати режим детектування по звуку
6. Розширення системи в майбутньому. Якщо ви плануєте надалі будь-яким чином змінювати її, зупиніть свій вибір на IP камерах. Крім того, що в їх підключенні немає нічого складного, кабелі не потребують заміни або оновлення.
7. Корисність системи для об'єкта. Крім того, що такий спосіб вельми ефективний в якості стримуючого фактора, з його допомогою можна отримати важливі докази. Вони грають головну роль під час розглядів, судових процесів. Крім цього, система спостереження експлуатується для того, щоб зібрати важливі аналітичні дані.

Також варто пам'ятати, що кожен випадок індивідуальний, а значить і підбір обладнання проводиться згідно з вимогами до системи спостереження. Перед тим, як придбати її, визначте фактори, які штовхнули вас на це рішення. Це значно полегшить процес покупки.
Интересные материалы читать все
Потреба в відеодомофонами виникла досить давно, але їх поширення не було таким величезним як на сьогоднішній день. В першу чергу..
Як правильно вибрати відеодомофон
18 февраля 0 комментария
Варто зазначити, що в залежності від виду екрана існують відеодомофони чорно білі і кольорові...
Відеодомофон - види
18 февраля 0 комментария
Двері в готельному номері - з неї починається у гостя знайомство з його тимчасовим житлом. Що найголовніше для гостя в ньому?..
Для чого готелі потрібні електронні замки
13 февраля 0 комментария
Сигнальный кабель представляет собой разновидность провода, осуществляющую передачу электрической энергии к конкретному..
Сигнальный кабель — особенности и советы при выборе
13 февраля 0 комментария