Для чого готелі потрібні електронні замки

Для чого готелі потрібні електронні замки
Двері в готельному номері — з неї починається у гостя знайомство з його тимчасовим житлом. Що найголовніше для гостя в ньому? Відчуття безпеки і комфорт. У цій невеликій, що не претендує на абсолютну повноту і безперечність статті, фахівцями з безпеки і автоматизації підприємств, зроблений, деякий, аналіз опцій наявних готельних замків, особливості експлуатації цього обладнання і, зрозуміло, про проблеми, які можуть виникнути.

Почнемо з вимог, зазвичай пропонованих до електронних готельним системам контролю доступу.

Хороший готельний замок від Hotek Hospitality Group повинен забезпечувати кілька функцій, так би мовити, в базовому наборі.

По-перше, гість повинен мати можливість закритися в своєму тимчасовому житлі так, щоб його не турбували. Для це, в замку повинна бути засувка. Вона не повинна відкриватися персоналом, за винятком екстрених випадків, коли необхідно за всяку ціну потрапити в номер для усунення неполадок або порятунку життя.

Друга важлива функція, називається по-різному, «вільний вихід» або «антипаніка» — двері з номера відкривається одним натисканням на ручку, не залежно від того, чи закрита вона на засувку чи ні. Ніяких спеціальних дій, наприклад, натискати на кнопки або що-небудь відкривати засувки, для виходу з номера гостю робити не потрібно.

Двері номера, обладнана хорошим готельним замком не повинна залишатися відкритою, майже, ні за яких умов. Номер повинен завжди замикатися автоматично. Винятком є ​​випадок усунення непередбаченої ситуації або ремонт, коли працівники екстрених служб або робочі часто входять і виходять з номера.