У Нью-Йорку розроблена технологія для смартфонів, здатна встановити наявність травм у охоронців

У Нью-Йорку розроблена технологія для смартфонів, здатна встановити наявність травм у охоронців
Патентне відомство США видало дослідникам з нью-йоркського College of Health Professions патент, що описує механізм виявлення біометричних змін за допомогою смартфонів, додатків і охоронних систем. Розробка здатна повідомити відомості про наявність травм у охоронців, встановити, чи піддалися вони нападу, або ж вбиті.

Президент Коледжу Ліза Пемінтон зазначила, що завдяки голові організації Дональду Спенсеру з’явилося безліч інноваційних продуктів, які виробляють компанії зі списку Fortune 500. За її словами, комбінація інформаційних даних і смартфонів — дуже футуристична ідея.

Майкл Бальбони, колишній заступник держсекретаря з питань громадської безпеки в Нью-Йорку, говорить, що така інновація дозволить представникам збройних сил, правоохоронних органів або приватним охоронним структурам в режимі реального часу оцінити боєздатність персоналу: «Завдяки такому перевазі можна буде негайно надавати допомогу військам на полях битв, також розширяться можливості людей, які захищають громадян ».

«Ми думаємо, що нова розробка вже скоро з’явиться на ринку, оскільки біометричні пристрої доступні вже зараз. Проект системи, покликаної поєднати телеметрію з додатками і зашифрованими мережами, не розрахований на довгострокову перспективу. Головна мета — надати доступ до такого продукту збройним силам і приватним охоронним компаніям. У доступному для огляду майбутньому ми очікуємо появу та інших проектів, що відносяться до громадської безпеки », — додав Бальбони.