10 03 2018

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію?

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію?
Після придбання автомобіля практично всі водії стикаються з проблемою вибору автосигналізації, яка оптимально підійде для транспорту і одночасно з цим, була б не надто дорогим. Щоб розібратися в цьому питанні треба почати з азів. Сигналізації можна розділити на:

односторонні
двосторонні
gsm-сигналізації

Істотні відмінності серед них лише в способі передачі даних водієві.

Між іншим, вас може зацікавити якісний ремонт кондиционера В Киеве, який ви можете замовити на сайті climatbud-service.com.ua просто зараз!

Найдешевшим варіантом серед цих видів є одностороння сигналізація, але одночасно цей варіант є і найбільш ризикованим: оповіщення відбувається тільки за допомогою повторюваних звукових сигналів і миготіння світлових пристроїв.
Радіус дії - 200 м.

Двостороння буде коштувати дорожче, але маючи таку сигналізацію, власнику навіть не потрібно буде підходити до вікна, щоб побачити свою машину. Завдяки дисплею, який розташований на брелоку, власник на спеціальній схемі може визначити, що зараз відбувається з машиною.
Радіус дії - 4км.

Останній вид сигналізації - gsm-сигналізація. Радіус покриття такої сигналізації може обмежуватися тільки присутністю / відсутністю покриття супутникового каналу. Саме завдяки супутнику приходять дані про те, що зараз з машиною. Дані надходять прямо на гаджет автовласника і це дуже зручно, адже телефон або смартфон завжди знаходиться поруч.

Крім базових характеристик, хочеться мати в своїй машині ще й якісь технологічні новинки, за допомогою яких можна було б дистанційно моніторити автомобіль і керувати ним. Сюди можна включити:

Автозапуск. Це функція запуску двигуна за допомогою брелока, що істотно полегшує життя автовласникові в зимовий час, коли на вулиці сильний мороз і автомобіль можна поставити на прогрів прямо з дому, без необхідності зайвий раз мерзнути.
Програмування функцій. За допомогою цієї функції можна дистанційно відкривати багажник, встановити контроль за температурою повітря всередині автомобіля, станом акумуляторної батареї і температурою мотора.
Додаткові датчики: датчик на пошкодження скла, на рух.
Вибір автомобільної сигналізації багато в чому залежить і від того, де автовласник залишає свій автомобіль на ніч: якщо машина припаркована біля будинку, то одностороння сигналізація прекрасно впорається зі своїм завданням і власник її, швидше за все, почує. Але крім нього, її почують і сусіди, які вночі хотіли б поспати замість того, щоб слухати звукову сирену.
Интересные материалы читать все
Фирма EVEREST BROK занимается обслуживанием и доставкой различных сборных грузов из территории Китая на Украину. Процесс..
20 октября 0 комментария
У житті бувають випадки, коли терміново потрібні гроші, які з якихось причин не хочеться брати у родичів або знайомих - тоді на..
Вибір оптимальної позики онлайн - це просто
19 октября 0 комментария
После тяжёлого расставания возникает вопрос: «Как забыть любимого человека?» К сожалению, сделать это очень непросто и..
16 октября 0 комментария
Кожен власник заміського житла прагне убезпечити себе від недружніх дій і поглядів проходять мимо людей. Що ж може захистити..
Огородження й безпека нашого дому
21 сентября 0 комментария