Як уберегти свої пластикові вікна від проникнення?

Як уберегти свої пластикові вікна від проникнення?
За статистикою 30% проникнень в житло, які закінчуються крадіжкою, здійснюються через ваші вікна. Все це призводить до істотного збитку сімейного бюджету. Щоб для злодія віконце служило входом в житло і не відбулася неприємність, необхідно знати слабкі місця в квартирі, приділити увагу їх посилення, а також забезпечити безпеку пластиковим вікнам.

Існують найпоширеніші способи злому пластикових вікон:

За допомогою викрутки віджимають створку.Чтоби притиснути фурнітуру, відтісняють стулку від рами і відкривають запірний механізм.
Зовні вікна свердлять отвір під ручку. Продуктивний спосіб, правда, гучний. У своїх будинках люди живуть на великій відстані, виходячи з цього, застосовується в основному там, адже для цього знадобитися електродриль.
Розбивають склопакет. Застосовується такий метод з приватними будинками. Дуже простий спосіб грабежу.
Видавлюють склопакет. Злочинці використовують плоску викрутку, нею підтискають віконний шарнір і витісняють скло.

Рекомендуємо вдатися до наступних методів боротьби з проникненням:

Металева решітка — найбільш продуктивний і простий спосіб безпеки, проте, багатьом не подобається спостерігати через перешкоду.
Протівовзломнаяфурнітура, яка не дає віджати стулку, щільно притискаючи її до рами і позбавляючи можливості підчепити інструментом.
Твердосплавна пластина захищає від свердління дірки під ручкою, а спеціальний клей здатний запобігти видавлювання склопакета.
як зламати металопластикове вікно
Варіанти захисту від розбивання склопакета:
Антівандальнаяпленка — перешкоджає виникненню наскрізного отвору, при розбитті скло не випадає з рами.
Багатошарове скло (триплекс) — важко пробити, виготовляється при високих температурах і тиску.
Броньоване (куленепробивне) скло — застосовують в ювелірних магазинах і банках.
Особливо можна виділити сигналізацію для будинку, як варіант захисту від попадання в житло. Датчики розбиття вікон додатково встановлюють до сигналізації, вони передають сигнали на пульт служби безпеки і співробітники швидкого реагування приїжджають наоб’ект, щоб встановити причини злочину.

Виходячи з усього цього, можна зробити висновок, що найбільш ефективними методами захисту від проникнення в житло людини є сигналізація і металеві решітки. Інші способи менш ефективні, вони, звичайно, ускладнюють роботу злодіям, але якщо свідків немає, то зусиль доведеться докласти більше.