27 03 2018

Як уберегти свої пластикові вікна від проникнення?

Як уберегти свої пластикові вікна від проникнення?
За статистикою 30% проникнень в житло, які закінчуються крадіжкою, здійснюються через ваші вікна. Все це призводить до істотного збитку сімейного бюджету. Щоб для злодія віконце служило входом в житло і не відбулася неприємність, необхідно знати слабкі місця в квартирі, приділити увагу їх посилення, а також забезпечити безпеку пластиковим вікнам.

Існують найпоширеніші способи злому пластикових вікон:

За допомогою викрутки віджимають створку.Чтоби притиснути фурнітуру, відтісняють стулку від рами і відкривають запірний механізм.
Зовні вікна свердлять отвір під ручку. Продуктивний спосіб, правда, гучний. У своїх будинках люди живуть на великій відстані, виходячи з цього, застосовується в основному там, адже для цього знадобитися електродриль.
Розбивають склопакет. Застосовується такий метод з приватними будинками. Дуже простий спосіб грабежу.
Видавлюють склопакет. Злочинці використовують плоску викрутку, нею підтискають віконний шарнір і витісняють скло.

Рекомендуємо вдатися до наступних методів боротьби з проникненням:

Металева решітка - найбільш продуктивний і простий спосіб безпеки, проте, багатьом не подобається спостерігати через перешкоду.
Протівовзломнаяфурнітура, яка не дає віджати стулку, щільно притискаючи її до рами і позбавляючи можливості підчепити інструментом.
Твердосплавна пластина захищає від свердління дірки під ручкою, а спеціальний клей здатний запобігти видавлювання склопакета.
як зламати металопластикове вікно
Варіанти захисту від розбивання склопакета:
Антівандальнаяпленка - перешкоджає виникненню наскрізного отвору, при розбитті скло не випадає з рами.
Багатошарове скло (триплекс) - важко пробити, виготовляється при високих температурах і тиску.
Броньоване (куленепробивне) скло - застосовують в ювелірних магазинах і банках.
Особливо можна виділити сигналізацію для будинку, як варіант захисту від попадання в житло. Датчики розбиття вікон додатково встановлюють до сигналізації, вони передають сигнали на пульт служби безпеки і співробітники швидкого реагування приїжджають наоб'ект, щоб встановити причини злочину.

Виходячи з усього цього, можна зробити висновок, що найбільш ефективними методами захисту від проникнення в житло людини є сигналізація і металеві решітки. Інші способи менш ефективні, вони, звичайно, ускладнюють роботу злодіям, але якщо свідків немає, то зусиль доведеться докласти більше.
Интересные материалы читать все
Обов'язки охоронців дуже різнобічні. Залежно від того, в якому саме місці охоронець виконує свою роботу, в коло цих обов'язків..
Особливості спецодягу охоронця
До пошуків гарного адвоката треба приступати за наступним алгоритмом:..
Як вибрати кращого адвоката?
Многие владельцы собственных сайтов в интернете просто мечтают о том, чтобы оставить конкурентов далеко позади. В сети огромная..
Багатофункціональні пристрої (БФП) використовуються для роздруківки, копіювання і сканування документів. Основна перевага МФУ..
Як вибрати МФУ для офісу?