Детективи на варті порядку

Детективи на варті порядку
Збиток, який наносять малому, середньому і великому бізнесу крадіжки, вчинені персоналом, часто непоправною. Прикладів тому чимало. Виключити правові казуси і підвищити рівень довіри до співробітників допоможуть справжні детективи!

Згідно зі статистикою, розкрадання на виробництві беруть все більшого розмаху. Таємна нажива на роботодавця стала нормою, незалежно від масштабів підприємства. Уникнути втрат допоможе лише надійний захист, вмілі дії і продуманий контроль.

І щоб захистити ваш бізнес від досвідчених шахраїв і нечистих на руку працівників, ми пропонуємо кілька варіантів вирішення проблем:

послуги в сфері рекрутингу;
«Ревізія» персоналу;
перевірка кандидатів на керівні посади

Між іншим, на сайті permholodilnik.ru ви можете замовити професійний ремонт холодильників вже сьогодні.

Навіть кришталево чиста людина не зможе протистояти спокусі, постійно спостерігаючи недбалість наймача. Періодичні перевірки персоналу — це нормальна практика західних підприємств, що дозволяє не тільки виключити розкрадання, а й підвищити рівень довіри в колективі. Найчастіше пропонується три варіанти послуг, покликаних захистити Ваш бізнес від крадіжки і обману з боку персоналу:

«Базовий» — перевірка на наявність проступків адміністративного і кримінального характеру. Цей крок захистить Вашу компанію від шахраїв і кримінальних елементів.
«Стандарт» — крім історії правопорушень, встановлюється легальність документів, що дозволяє вивіть злочинців, які приховують своє минуле.
«Розширений» — багаторівневий підхід, що доповнює два попередніх интервьюированием служби безпеки.
Пакет включає ряд заходів:

збір даних про кандидата;
вивчення особистої документації;
проведення спеціального анкетування;
інструктаж в сфері конфіденційності і роз’яснення ступеня відповідальності за розголошення комерційної таємниці;
фотозвіт про об’єкт

Всі ці дії у виконанні справжніх профі — найпростіший шлях до спокою, процвітання бізнесу і впевненості в своїх співробітниках.

Справжні майстри своєї справи з притаманним їм терпінням проведуть ряд заходів, спрямованих на перевірку кожного конкретного працівника:

псіхотестірованія;
перевірка за місцем проживання та вивчення трудової біографії;
ознайомлення з кредитною історією
дактилоскопування
бесіда із застосуванням «детектора брехні»

Критичний погляд завжди гостріше, якщо зроблений з боку. Залишається лише зробити правильний вибір, притаманний будь-якому дбайливому господареві. Пам’ятайте! Мова йде не про банальну економії, а про захист справи усього життя!