Професійні відеореєстратори

Професійні відеореєстратори
Ще в недалекому минулому відеореєстратор ми могли бачити тільки в зарубіжному шпигунському фільмі. Зараз же відеореєстратор досить широко популярний як у приватних осіб, так і юридичних організацій. Досить часто його використовують у великих магазинах, що допомагає скоротити крадіжки і заощадити кошти. Придбання стаціонарного відеореєстратора — це практично виправданий спосіб убезпечити свій будинок і бізнес.

Велика кількість людей з достатком наймають домашній персонал для догляду за будинком, запрошують няню для дітей. А щоб упевнитися в надійності персоналу, купують відеореєстратор. Часто він стає гарантом безпеки дітей і вдома. Адже під час вашої відсутності ніхто не гарантує, наскільки добре виконує няня свої обов’язки, чи не ображає дитину, не завдає шкоди його моральному і фізичному здоров’ю.

Купівля відеореєстратора необхідна і при зміні домашнього персоналу. Він допоможе проконтролювати під час вашої відсутності виконання покладених на нього обов’язків. Допоможе вирішити непередбачену ситуацію, крадіжку або пропажу цінностей, нанесення псування майна. У ряді конфліктних ситуацій відеореєстратор стає важливим аргументів у вирішенні проблем.

До речі, вас можуть зацікавити боксы в Москве в аренду, які ви можете замовити на сайті antresol24.ru швидко та вигідно!

Хорошим помічником служить відеореєстратор і для власників заміських будинків. Встановивши відеореєстратор можна стежити не тільки за будинком, а й ділянкою. При необхідності за допомогою відеореєстратора можна організувати мережу спостереження за будинком, ділянкою і прилеглої території. Що створює достатню гарантію безпеки.

Власники багатьох компаній часто встановлюють відеореєстратори, щоб контролювати роботу своїх співробітників і підвищувати продуктивність праці. А в разі розкрадань допоможуть встановити винних і уникнути фінансових втрат. За допомогою сучасних відеореєстраторів можливо дистанційне спостереження і керування компанією.

Стаціонарні відеореєстратори використовуються в офісах і будинках набагато більший і функціональніша своїх побратимів. Ці відеореєстратори записують зображення як з однієї камери, так і з декількох. Найбільшу популярність мають DVR з чотирма каналами і підключенням чотирьох камер.

Більшість з них мають від одного до шістнадцяти каналів і при необхідності підключення додаткових плат. Деякі моделі працюють одночасно з аналоговими і ip камерами. Вибір необхідної частоти кадрів, в основному 25 кадрів в секунду.

Дозвіл картинки, чим вона вища, тим краще можна розгледіти номер машини, особи підозрюваних. При цьому зростає вимога до обсягу пам’яті і видеопроцессору.
Висока вартість навчання персоналу навичкам поводження з професійною технікою.