28 08 2017

Професійні відеореєстратори

Професійні відеореєстратори
Ще в недалекому минулому відеореєстратор ми могли бачити тільки в зарубіжному шпигунському фільмі. Зараз же відеореєстратор досить широко популярний як у приватних осіб, так і юридичних організацій. Досить часто його використовують у великих магазинах, що допомагає скоротити крадіжки і заощадити кошти. Придбання стаціонарного відеореєстратора - це практично виправданий спосіб убезпечити свій будинок і бізнес.

Велика кількість людей з достатком наймають домашній персонал для догляду за будинком, запрошують няню для дітей. А щоб упевнитися в надійності персоналу, купують відеореєстратор. Часто він стає гарантом безпеки дітей і вдома. Адже під час вашої відсутності ніхто не гарантує, наскільки добре виконує няня свої обов'язки, чи не ображає дитину, не завдає шкоди його моральному і фізичному здоров'ю.

Купівля відеореєстратора необхідна і при зміні домашнього персоналу. Він допоможе проконтролювати під час вашої відсутності виконання покладених на нього обов'язків. Допоможе вирішити непередбачену ситуацію, крадіжку або пропажу цінностей, нанесення псування майна. У ряді конфліктних ситуацій відеореєстратор стає важливим аргументів у вирішенні проблем.

До речі, вас можуть зацікавити боксы в Москве в аренду, які ви можете замовити на сайті antresol24.ru швидко та вигідно!

Хорошим помічником служить відеореєстратор і для власників заміських будинків. Встановивши відеореєстратор можна стежити не тільки за будинком, а й ділянкою. При необхідності за допомогою відеореєстратора можна організувати мережу спостереження за будинком, ділянкою і прилеглої території. Що створює достатню гарантію безпеки.

Власники багатьох компаній часто встановлюють відеореєстратори, щоб контролювати роботу своїх співробітників і підвищувати продуктивність праці. А в разі розкрадань допоможуть встановити винних і уникнути фінансових втрат. За допомогою сучасних відеореєстраторів можливо дистанційне спостереження і керування компанією.

Стаціонарні відеореєстратори використовуються в офісах і будинках набагато більший і функціональніша своїх побратимів. Ці відеореєстратори записують зображення як з однієї камери, так і з декількох. Найбільшу популярність мають DVR з чотирма каналами і підключенням чотирьох камер.

Більшість з них мають від одного до шістнадцяти каналів і при необхідності підключення додаткових плат. Деякі моделі працюють одночасно з аналоговими і ip камерами. Вибір необхідної частоти кадрів, в основному 25 кадрів в секунду.

Дозвіл картинки, чим вона вища, тим краще можна розгледіти номер машини, особи підозрюваних. При цьому зростає вимога до обсягу пам'яті і видеопроцессору.
Висока вартість навчання персоналу навичкам поводження з професійною технікою.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария