24 05 2018

Як вибрати ПОП?

Як вибрати ПОП?
Сучасний ринок охоронних послуг пропонує величезний вибір фірм по забезпеченню безпеки. Виділити одну з них - непросте завдання. Але безпека перш за все, тому до підбору надійної організації необхідно підійти максимально грамотно, щоб прийняти зважене рішення.

Насамперед слід визначитися, довіритесь Ви державному або приватному охоронному підприємству. Приватні фірми більш ретельно підходять до питань підбору персоналу, при цьому ЧОПи можуть надавати ті ж послуги і виконувати ті ж функції, що і державні структури.

До речі, на сайті https://scroogy.net/ ви можете придбати криптовалюти за найвигіднішими цінами вже зараз.

Як вибрати охоронну фірму? На що варто звернути увагу?

1. Вивчаємо особливості діяльності ЧОП

Уточніть у організації такі моменти:

Чи є дозвіл на збройну охорону.

Чи присутній відділ оперативної служби і мобільна група для отримання інформації 24/7 про всі об'єктах, що охороняються.

Чи працює ЧОП / ЧОО c компаніями, пов'язаними з допуском до державної таємниці.

Чи полягає договір на страхування (важливий фактор, що забезпечує відповідальність охоронної організації).

Включено підприємство в професійні спілки або асоціації.

Детально вивчивши особливості діяльності охоронного підприємства, можна з'ясувати переваги і недоліки фірми. Звернути увагу варто на наявність рекомендацій від інших клієнтів, стаж роботи, відбір співробітників, різноманітність послуг, власний сайт, офіс, екіпіровку фахівців, використовуване обладнання.

2. Вивчаємо офіс компанії

Розмір і розташування офісу - це не настільки важливі моменти, як його внутрішня обстановка. Зверніть увагу на персонал, який зустрічає на ресепшен, обладнання для спостереження.

Ретельно вивчіть рекламні матеріали і задавайте питання. Про професіоналізм працівників найкраще розкажуть їх знання про власні послуги та спеціальні пропозиції, а також індивідуальний підхід.

В ідеалі після відвідування офісу Ви повинні відчути впевненість, спокій і комфорт.

3. Якість і ціна - вибираємо золоту середину

Висококласний охорона не може обійтися надто дешево. Низька ціна на послуги повинна викликати підозри. Адже немаленькі кошти охоронна організація витрачає на підбір і навчання персоналу, обладнання, зброю, транспорт, контроль співробітників, страхування відповідальності, екіпіровку і т. Д.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария