09 03 2016

У Канаді створили автомат-дробовик з "розумним" прицілом

У Канаді створили автомат-дробовик з "розумним" прицілом
Канадським збройним силам представили проект єдиного модульного автомата. Крім свого основного призначення - автоматичної стрільби патронами - ця зброя може виконувати функції гранатомета або дробовика.

З настільки нестандартними завданнями автомат справляється з допомогою додаткового надствольного модуля. Про новинку повідомляє на своєму сайті Агентство оборонних досліджень і розробок Канади (DRDC). Над незвичайним проектом оборонне підприємство працювало спільно з компанією "Кольт Канада" ще з 2009 року.

Автомат калібру 5,56 міліметра відповідає стандартам НАТО. Залежно від модифікації він оснащується або 40-мілліміровим гранатометом, або дробовиком 12 калібру. При цьому важити він, як стверджують розробники, буде менше, ніж стандартна армійська гвинтівка C7 з підствольним гранатометом M203 (4,26 кілограма). Зменшити масу допомогли компоненти з полімерів.

Нова зброя відрізняється не тільки додатковими стовбурами, але і "розумним" прицілом. Автомат оснащений електронно-оптичним прицілом і датчиками положення цілі. Вони не тільки допоможуть бійцю прицілитися, але і передадуть командирам або іншим солдатам інформацію про розташування противника.
На думку підполковника канадських сухопутних військ Сержа Лапуанта, якого цитує прес-служба DRDC, автомат універсальний. Його можна буде застосовувати в міських умовах, горах, джунглях, пустелі і навіть Арктиці.

Зброя пройшло ряд випробувань. Терміни його прийняття на озброєння поки не відомі.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария