09 03 2016

У Канаді створили автомат-дробовик з "розумним" прицілом

У Канаді створили автомат-дробовик з "розумним" прицілом
Канадським збройним силам представили проект єдиного модульного автомата. Крім свого основного призначення - автоматичної стрільби патронами - ця зброя може виконувати функції гранатомета або дробовика.

З настільки нестандартними завданнями автомат справляється з допомогою додаткового надствольного модуля. Про новинку повідомляє на своєму сайті Агентство оборонних досліджень і розробок Канади (DRDC). Над незвичайним проектом оборонне підприємство працювало спільно з компанією "Кольт Канада" ще з 2009 року.

Автомат калібру 5,56 міліметра відповідає стандартам НАТО. Залежно від модифікації він оснащується або 40-мілліміровим гранатометом, або дробовиком 12 калібру. При цьому важити він, як стверджують розробники, буде менше, ніж стандартна армійська гвинтівка C7 з підствольним гранатометом M203 (4,26 кілограма). Зменшити масу допомогли компоненти з полімерів.

Нова зброя відрізняється не тільки додатковими стовбурами, але і "розумним" прицілом. Автомат оснащений електронно-оптичним прицілом і датчиками положення цілі. Вони не тільки допоможуть бійцю прицілитися, але і передадуть командирам або іншим солдатам інформацію про розташування противника.
На думку підполковника канадських сухопутних військ Сержа Лапуанта, якого цитує прес-служба DRDC, автомат універсальний. Його можна буде застосовувати в міських умовах, горах, джунглях, пустелі і навіть Арктиці.

Зброя пройшло ряд випробувань. Терміни його прийняття на озброєння поки не відомі.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария