27 03 2015

Агентам Секретної служби США заборонили сідати за кермо

Агентам Секретної служби США заборонили сідати за кермо
У надрах Секретної служби США розроблена нова інструкція для співробітників, згідно з якою агентам забороняється сідати за кермо службових автомобілів протягом десяти годин після вживання спиртного.

Експерти вважають, що розпорядження викликане нещодавнім інцидентом з двома співробітниками Секретної служби, одним з яких виявився заступник керівника особистої охорони Барака Обами, які, повертаючись п'яними з вечірки, врізалися на службовому автомобілі в огорожу Білого дому. Подія в даний час розслідується департаментом внутрішньої безпеки США. Обидва агента від служби тимчасово усунені.

Як повідомляє Washington Post, в доповідній записці вказується, що порушників даної інструкції чекають серйозні покарання, аж до звільнення.

Варто відзначити, що це вже не перша спроба Секретної служби покінчити з пияцтвом в рядах охоронців перших осіб США. Раніше агентам заборонили вживати спиртні напої за десять годин до початку служби, а у відрядженнях алкоголь і зовсім потрапив під повну заборону. Приводом до таких обмежень став інцидент в Колумбії, де охоронці Барака Обами проявили себе не найкращим чином - напилися і запросили в номери повій.

Якщо враховувати вітчизняний досвід, то охоронці високопоставлених чиновників теж доволі часто опиняються в центрі різноманітних скандалів, пов'язаних із пияцтвом, надмірним використанням сили та перевищення службових обов'язків.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария