27 03 2015

Агентам Секретної служби США заборонили сідати за кермо

Агентам Секретної служби США заборонили сідати за кермо
У надрах Секретної служби США розроблена нова інструкція для співробітників, згідно з якою агентам забороняється сідати за кермо службових автомобілів протягом десяти годин після вживання спиртного.

Експерти вважають, що розпорядження викликане нещодавнім інцидентом з двома співробітниками Секретної служби, одним з яких виявився заступник керівника особистої охорони Барака Обами, які, повертаючись п'яними з вечірки, врізалися на службовому автомобілі в огорожу Білого дому. Подія в даний час розслідується департаментом внутрішньої безпеки США. Обидва агента від служби тимчасово усунені.

Як повідомляє Washington Post, в доповідній записці вказується, що порушників даної інструкції чекають серйозні покарання, аж до звільнення.

Варто відзначити, що це вже не перша спроба Секретної служби покінчити з пияцтвом в рядах охоронців перших осіб США. Раніше агентам заборонили вживати спиртні напої за десять годин до початку служби, а у відрядженнях алкоголь і зовсім потрапив під повну заборону. Приводом до таких обмежень став інцидент в Колумбії, де охоронці Барака Обами проявили себе не найкращим чином - напилися і запросили в номери повій.

Якщо враховувати вітчизняний досвід, то охоронці високопоставлених чиновників теж доволі часто опиняються в центрі різноманітних скандалів, пов'язаних із пияцтвом, надмірним використанням сили та перевищення службових обов'язків.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария