02 03 2016

Відеокамери, які говорять - новий етап розвитку охоронних систем

Відеокамери, які говорять - новий етап розвитку охоронних систем
Удосконалення систем відеоспостереження призвело до можливості голосових повідомлень, а також можливості моніторингу звуку. Тобто, з'явилася можливість не тільки переглядати зону контролю, але і прослуховувати. У Голландії зараз проводять випробування і оцінку можливостей прослуховування розмов для раннього виявлення початку протиправної поведінки людей за допомогою віддалених мікрофонів.

У Йоганнесбурзі, в житловій зоні, були в порядку експерименту встановлені системи відеоспостереження нового покоління. У цих системах була реалізовані голосові оповіщення через приєднані до телекамер гучномовці. Мета цього - попередження голосом потенційних порушників про те, що за ними ведеться відеоспостереження. Це спрацьовує, як потужний засіб профілактики правопорушень. Таку функцію можна без праці вбудувати в будь-яку цифрову систему, і тому питання "а чи можливо це?" вже не варто, залишається тільки питання "а чи потрібно це?".

У Великобританії стали все частіше ставити так звані "говорять камери відеоспостереження". Це роблять зазвичай в центрі міста. Також з метою стримування злочинних намірів використовується не тільки голос, але і світлові ефекти - дистанційно включається освітлення в охоронній зоні. Це було дуже до речі в обстановці, яка склалася свого часу в Глазго. Наприклад, створювався ефект, нібито виходить з-за рогу нічний сторож, висвітлює ліхтарем групу незнайомих людей і грубо гукає їх. Ефект присутності живої людини, та ще й виконуючого контролюючі функції, мав досить передбачуваний в законослухняною Європі результат. Нові системи охоронного телебачення надають тепер всі можливості для активної протидії протиправним посяганням.

Система охоронного телебачення з гучномовцями була протестована в Мідлсборо. Британське МВС повідомляє, що в найближчі місяці такі камери спостереження з'являться в 20 населених пунктах. Домовласники там зібрали підписи і направили відповідні запити, отримавши при цьому від міністерства засоби для створення на території їх домоволодінь "говорять систем охорони".

Підтримка цієї програми урядом Великобританії - вже вирішене питання: міністр МВС Великобританії Джон Рейд озвучив суму цільового фінансування в 500 тисяч фунтів стерлінгів. МВС повідомляє, що дана програма в Мідлсборо в 2012 принесла негайні і вражаючі результати, знизивши прояви антигромадської поведінки досить помітно. Буквально за кілька останніх тижнів на вулицях припинилися бійки. А розкидачі сміття тепер покірно прибирають після себе.

Зупинені суворим голосом з телекамер скейтбордисти припинили нахабно продиратися через транспортний потік. Такий же ефект спостерігався і в Глазго.
Люди швидко звикають до того, що навколо них камери відеоспостереження і частенько забувають про них. А голосові команди з телекамер зроблять так, що про відеоспостереження будуть пам'ятати все. До речі, деякі гучномовці добре чути на відстані 50 метрів. Громадськість не скрізь вітає "говорить відеоспостереження".

Багато хто бачить в цьому порушення недоторканності приватного життя і перебільшений контроль, інші просто не бажають чути якісь команди на вулиці. Є побоювання, що такі системи будуть сприйматися, як доказ відсутності поліцейських на території. Хоча в МВС заявили, що нова система охорони ніяк не замінює присутності поліції на об'єктах і питання про заміну "говорять телекамерами" патрульних і постових поліцейських навіть не розглядалося.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария