04 03 2016

У США випробували надрукований на 3D-принтері револьвер

У США випробували надрукований на 3D-принтері револьвер
У США успішно пройшов випробування револьвер, надрукований на 3D-принтері. Єдина деталь з металу в зброю - бойок.
Повідомляють, що даний револьвер став першим багатозарядним вогнепальною зброєю, 99% деталей якого надруковані з пластмаси.
Інженер Джеймс Патрік, творець цієї зброї, розповів у своєму блозі, що револьвер виготовлений за принципом пістолета пепербокси Тернера - Томаса Тернера, англійської зброяра, який жив в XIX столітті. Суть цієї системи полягає в тому, що барабан тут виступає в якості стовбура. Таким чином, повертається не просто барабан, а шість-вісім стовбурів, заряджених патроном калібру .22LR (такі малокаліберні патрони використовуються в радянських однозарядних рушницях ТОЗ-8). У той час як в револьверах класичного виконання барабан виступає в ролі боєпостачання.
Основна проблема 3D-револьвера, на думку розробника, полягає в тому, що барабан-стовбур неможливо використовувати повторно, оскільки виконаний він все ж з пластмаси і піддається температурному і іншому впливів. Але це легко можна виправити - досить надрукувати на принтері стільки змінних блоків, скільки вам необхідно. І палите в своє задоволення!
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария