У США випробували надрукований на 3D-принтері револьвер

У США випробували надрукований на 3D-принтері револьвер
У США успішно пройшов випробування револьвер, надрукований на 3D-принтері. Єдина деталь з металу в зброю — бойок.
Повідомляють, що даний револьвер став першим багатозарядним вогнепальною зброєю, 99% деталей якого надруковані з пластмаси.
Інженер Джеймс Патрік, творець цієї зброї, розповів у своєму блозі, що револьвер виготовлений за принципом пістолета пепербокси Тернера — Томаса Тернера, англійської зброяра, який жив в XIX столітті. Суть цієї системи полягає в тому, що барабан тут виступає в якості стовбура. Таким чином, повертається не просто барабан, а шість-вісім стовбурів, заряджених патроном калібру .22LR (такі малокаліберні патрони використовуються в радянських однозарядних рушницях ТОЗ-8). У той час як в револьверах класичного виконання барабан виступає в ролі боєпостачання.
Основна проблема 3D-револьвера, на думку розробника, полягає в тому, що барабан-стовбур неможливо використовувати повторно, оскільки виконаний він все ж з пластмаси і піддається температурному і іншому впливів. Але це легко можна виправити — досить надрукувати на принтері стільки змінних блоків, скільки вам необхідно. І палите в своє задоволення!