14 03 2016

У штаті Юта розроблена коробка для зберігання зброї, яка відкривається відбитком пальця

У штаті Юта розроблена коробка для зберігання зброї, яка відкривається відбитком пальця
Коли зброя потрапляє не в ті руки - це загрожує серйозними наслідками. Розробники, які базується в штаті Юта компанії RPH Engineering намагаються знизити ймовірність виникнення таких ситуацій - їх високотехнологічна коробка для зброї відкривається за допомогою сканера відбитків пальців або ж радіо-пристроя.

Базова версія Gun Box з вбудованим біометричним сканером для кількох відбитків пальців коштує 300 доларів. Пристрій відкривається лише в тому випадку, якщо по ньому провести пальцем або ж за допомогою технології радіочастотної ідентифікації. Корпус коробки виконаний з алюмінієвого сплаву, що використовується при будівництві літаків, тому розбити його досить складно.

Більш вдосконалена версія - з вбудованою системою стеження GPS - обійдеться покупцеві в 475 доларів. Якщо хтось переміщує девайс, його власник дізнається про це за допомогою текстового повідомлення.

Ця коробка є дітищем Райана Хайда, який розробляє різну продукцію, починаючи з 1990 року. У своєму недавньому інтерв'ю він сказав, що вірить в свідоме поводження зі зброєю. Іншими словами, дорослі повинні ховати зброю від сторонніх очей в безпечному місці. Однак багато поміщають заряджену зброю під матрац або під подушку - такий спосіб зберігання зброї видається вкрай небезпечним, особливо, якщо по близькості знаходяться діти.

Гроші на виробництво Gun Box збираються за допомогою краудфандінга, і на цей момент вже вдалося знайти 73 657 доларів з необхідних 100 тисяч.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?