14 03 2016

У штаті Юта розроблена коробка для зберігання зброї, яка відкривається відбитком пальця

У штаті Юта розроблена коробка для зберігання зброї, яка відкривається відбитком пальця
Коли зброя потрапляє не в ті руки - це загрожує серйозними наслідками. Розробники, які базується в штаті Юта компанії RPH Engineering намагаються знизити ймовірність виникнення таких ситуацій - їх високотехнологічна коробка для зброї відкривається за допомогою сканера відбитків пальців або ж радіо-пристроя.

Базова версія Gun Box з вбудованим біометричним сканером для кількох відбитків пальців коштує 300 доларів. Пристрій відкривається лише в тому випадку, якщо по ньому провести пальцем або ж за допомогою технології радіочастотної ідентифікації. Корпус коробки виконаний з алюмінієвого сплаву, що використовується при будівництві літаків, тому розбити його досить складно.

Більш вдосконалена версія - з вбудованою системою стеження GPS - обійдеться покупцеві в 475 доларів. Якщо хтось переміщує девайс, його власник дізнається про це за допомогою текстового повідомлення.

Ця коробка є дітищем Райана Хайда, який розробляє різну продукцію, починаючи з 1990 року. У своєму недавньому інтерв'ю він сказав, що вірить в свідоме поводження зі зброєю. Іншими словами, дорослі повинні ховати зброю від сторонніх очей в безпечному місці. Однак багато поміщають заряджену зброю під матрац або під подушку - такий спосіб зберігання зброї видається вкрай небезпечним, особливо, якщо по близькості знаходяться діти.

Гроші на виробництво Gun Box збираються за допомогою краудфандінга, і на цей момент вже вдалося знайти 73 657 доларів з необхідних 100 тисяч.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний