15 03 2016

Вуличні ліхтарі в США будуть повідомляти про злочини

Вуличні ліхтарі в США будуть повідомляти про злочини
В американських містах впроваджується нова система безпеки, яка отримала назву ShotSpotter. Унікальність системи полягає в тому, що вона непомітна для оточуючих, оскільки вбудовується у вуличні ліхтарі, але при цьому здатна ідентифікувати звуки пострілів і повідомляти про них в поліцію.

Як передає Ge Reports, в даний час система вже використовується в найбільш густонаселених містах США - Сан-Дієго (штат Каліфорнія) і Джексонвіллі (штат Флорида). "Розумне" вуличне освітлення тут може повідомляти про вільних паркувальних місцях, рух транспорту, моніторити погодні умови. Тепер вуличні ліхтарі навчили ще й повідомляти про вуличні злочини, виявляючи звуки пострілів в загальному міському шумі.

Розробник системи - компанія GE Lightning - запевняє, що ліхтарі будуть реагувати виключно на постріли, тому як здатні відрізнити їх від хлопавки, вибухів феєрверків і шуму автомобілів.

До речі, згідно зі статистичними даними, в "911" надходить лише кожне десяте повідомлення про вуличну стрільбі. Нова технологія, сподіваються в поліції, дозволить більш оперативно реагувати на подібні інциденти.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний