15 03 2016

Вуличні ліхтарі в США будуть повідомляти про злочини

Вуличні ліхтарі в США будуть повідомляти про злочини
В американських містах впроваджується нова система безпеки, яка отримала назву ShotSpotter. Унікальність системи полягає в тому, що вона непомітна для оточуючих, оскільки вбудовується у вуличні ліхтарі, але при цьому здатна ідентифікувати звуки пострілів і повідомляти про них в поліцію.

Як передає Ge Reports, в даний час система вже використовується в найбільш густонаселених містах США - Сан-Дієго (штат Каліфорнія) і Джексонвіллі (штат Флорида). "Розумне" вуличне освітлення тут може повідомляти про вільних паркувальних місцях, рух транспорту, моніторити погодні умови. Тепер вуличні ліхтарі навчили ще й повідомляти про вуличні злочини, виявляючи звуки пострілів в загальному міському шумі.

Розробник системи - компанія GE Lightning - запевняє, що ліхтарі будуть реагувати виключно на постріли, тому як здатні відрізнити їх від хлопавки, вибухів феєрверків і шуму автомобілів.

До речі, згідно зі статистичними даними, в "911" надходить лише кожне десяте повідомлення про вуличну стрільбі. Нова технологія, сподіваються в поліції, дозволить більш оперативно реагувати на подібні інциденти.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария