15 03 2016

Вуличні ліхтарі в США будуть повідомляти про злочини

Вуличні ліхтарі в США будуть повідомляти про злочини
В американських містах впроваджується нова система безпеки, яка отримала назву ShotSpotter. Унікальність системи полягає в тому, що вона непомітна для оточуючих, оскільки вбудовується у вуличні ліхтарі, але при цьому здатна ідентифікувати звуки пострілів і повідомляти про них в поліцію.

Як передає Ge Reports, в даний час система вже використовується в найбільш густонаселених містах США - Сан-Дієго (штат Каліфорнія) і Джексонвіллі (штат Флорида). "Розумне" вуличне освітлення тут може повідомляти про вільних паркувальних місцях, рух транспорту, моніторити погодні умови. Тепер вуличні ліхтарі навчили ще й повідомляти про вуличні злочини, виявляючи звуки пострілів в загальному міському шумі.

Розробник системи - компанія GE Lightning - запевняє, що ліхтарі будуть реагувати виключно на постріли, тому як здатні відрізнити їх від хлопавки, вибухів феєрверків і шуму автомобілів.

До речі, згідно зі статистичними даними, в "911" надходить лише кожне десяте повідомлення про вуличну стрільбі. Нова технологія, сподіваються в поліції, дозволить більш оперативно реагувати на подібні інциденти.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?