15 07 2020

Як вибрати стабілізатор напруги?

Як вибрати стабілізатор напруги?
Зараз на полицях магазинів досить багато найрізноманітнішої техніки. Природно у людини виникає бажання придбати новинки. Але постійне навантаження на мережу через включені прилади призводить до стрибків напруги. Через це може траплятися не тільки пожежа, але і поломка техніки. І щоб цього уникнути, були придумані стабілізатори напруги.

Що таке стабілізатор напруги?

Стабілізатор напруги можна назвати посередником між джерелом струму і самою технікою. Він дозволяє пригнічувати стрибки напруги, правильно розподіляючи ток по всій площі будинку. До речі, все про стабілізатори напруги ви знайдете за даним посиланням, а також зможете придбати потрібну модель.

Основні завдання стабілізаторів

Для того щоб запобігати неприємні наслідки використання техніки стабілізатор виконує дві основні задачі:

- відключення живлення мережі, якщо значення перепадів вважаються позамежними (занадто низькими або занадто високими);
- регулювання напруги мережі (якщо значення низькі, то стабілізатор їх підвищує, і навпаки).

Як правильно вибрати стабілізатор напруги?

При виборі варто звернути увагу на такі технічні характеристики:

1. Фазність. Стабілізатор може бути як однофазним, так і трифазним. Зазвичай для будинків купується однофазний стабілізатор, але краще отримати консультацію від продавця магазину.

2. Потужність. При виборі потужності стабілізатора необхідно враховувати сумарну потужність всієї техніки, яка буде до нього підключатися. Від цього показника варто відштовхуватися в бік збільшення, і вибирати потужність, яка більше в 4-5 разів сумарної потужності приладів. Однак ще варто врахувати навантаження, яку будуть давати електроприлади. Всього видів навантаження два: активна і реактивна. До активної навантаженні можна віднести всі прилади, які за допомогою електроенергії дають тепло (наприклад, праска). В такому випадку можна купувати стабілізатор з рівною потужністю його і всіх підключених приладів. А у випадку з реактивним навантаженням вже доведеться рахувати підсумкову потужність стабілізатора.

3. Запас потужності. Він необхідний для того, щоб стабілізатор напруги зміг прослужити довгу службу. Зазвичай такий запас може дорівнювати 15-20%.

4. Діапазон напруги. Це як раз той показник, який показує межі допустимого напруги. Зазвичай він становить 130 В (нижній показник) і 270 В (гранично допустимий верхній показник).

Так, вибрати стабілізатор напруги для будинку - завдання не з легких. Цього разу не вистачає, щоб забезпечити безпеку собі і своїм близьким людям!
Интересные материалы читать все
IP-відеоспостереження - це цифрова система відеоспостереження, в якій сигнал захоплюється і зберігається в цифровому форматі,..
IP-відеоспостереження: переваги, особливості вибору
07 августа 0 комментария
Для безпечної і надійної схоронності цінностей слід правильно підібрати підходящу модель сейфа. Для домашнього використання можна..
Як вибрати сейф для дому?
07 августа 0 комментария
Якщо ви перебуваєте в процесі пошуку форекс-брокера, ви належите до однієї з двох категорій. Ви або маєте багато досвіду на..
Чотири поради щодо вибору форекс-брокера
07 августа 0 комментария
Багато людей щодня здійснюють різноманітні покупки з-за кордону. З поширенням інтернет-технологій це стало здійснювати набагато..
Купівля і доставка товарів з США: переваги і правила
06 августа 0 комментария