Біометричні замки — сучасні засоби захисту від злому

Біометричні замки - сучасні засоби захисту від злому
Якісні засоби безпеки стають сьогодні як не можна більш актуальними. Ще кілька десятиліть тому ніхто і уявити собі не міг, що в цих цілях можна буде використовувати відбитки пальців. Установка замків, що відкриваються за допомогою натискання на сенсорну кнопку — новітня система, що забезпечує контроль і доступ в приміщення. Така конструкція забезпечує високий рівень безпеки і ґрунтується на принципах множинної кількості ключів.

Принцип дії і установка

Почали пробувати і використовувати біометричні замки на об’єктах підвищеної секретності, де була потрібна ретельна ідентифікація осіб, які проходять на територію. Сьогодні ж ці конструкції успішно встановлюються в приватних будинках, квартирах і офісах і знаходять все більшу популярність у пересічного населення.

Інновації у світі комп’ютерних та біотехнічних технологій дозволили розробити і впровадити унікальні засоби захисту, засновані на папілярному візерунку руки людини. Пристрій порівнює малюнок прикладеного пальця з наявними в базі даних відбитками і за умови збігу відкриває або закриває двері.
Установка таких замків сьогодні не становить труднощів навіть для людини, яка ніколи не займалася слюсарною справою. Для цього при покупці замку необхідно просто придбати деякі аксесуари:

  • спеціальний бокс — призначений для легкого і швидкого накладного монтажу;
  • джерело живлення — зручні і потужні пристрої, що забезпечують стабільну роботу замків;
  • сенсорна кнопка — підбирається індивідуально, залежно від того, накладний замок або виразний.


Обсяги пам’яті

Замок слід підбирати залежно від того, куди і з якими цілями він буде встановлюватися. Від обсягу пам’яті цього пристрою залежить і його ціна. У житлових приміщеннях — квартирах і будинках — досить використання мінімальної кількості пам’яті — 100 відбитків. Якщо ж вам необхідно забезпечити безпеку на великому виробництві або в солідній компанії, де кількість співробітників і відвідувачів перевищує сто осіб, — вибирайте біометричний замок об’ємніший.

Друзі сайту: на сторінці http://www.zamki-c.ru/kale.php ви можете замовити встановлення якісних замків для свого дому чи офісу. Якщо ви шукаєте найкращі замки, тоді вам точно необхідно зайти на сторінку http://www.zamki-c.ru/kale.php

У будь-якому разі, такі замки — порятунок для тих, хто неакуратний і неуважний. Адже найчастіше пограбування відбувається саме після того, як з нашої кишені або сумочки пропадають ключі.

Технологія виготовлення

Унікальна технологія виготовлення та конструкція біометричних замків не дозволяє вивести їх з ладу. У виробі немає ніяких отворів для ключа або інших ознак механічного відкривання дверей, тому зломщики дуже часто просто не знають, які дії їм потрібно робити. Тому даний тип конструкцій стає популярним не тільки для житлових приміщень, а й в автомобільних затворних системах, а також при зберіганні цінних паперів і документів у сейфах.
Сенсорний сектор витримує механічний тиск 3,5 тс на 1 см.кв., тому відкрити біометричний дверний замок без господаря практично неможливо. Деякими виробниками передбачається звукове нагадування на випадок, якщо двері залишаються відкритими. І це теж дуже важлива перевага перед механічними замками.
І головне, — введіть у пам’ять замку якомога більше відбитків ваших пальців, щоб не потрапити в халепу через раптово отриманої травми або пошкодження шкіри.