30 09 2016

Масштабні системи відеоспостереження: програмні способи підвищення надійності

Масштабні системи відеоспостереження: програмні способи підвищення надійності
Практика компанії Macroscop показує, що тренд нарощування кількості відеокамер в системах спостереження зберігається. Чим масштабніша система, чим більше об'єкт, на якому ведеться відеоспостереження, тим більше нюансів необхідно врахувати при її проектуванні і підборі компонентів.
 
Розглянемо програмні інструменти, які забезпечують надійність запису і зберігання відеоданих в масштабних системах спостереження.

Варто також підмітити, що на сайті trudovik.com.ua можна вигідно придбати всі необхідні будівельні інструменти за найкращими цінами.

Надійність на першому місці

На перше місце в оцінці системи безпеки виходить надійність її функціонування, гарантія безперервного запису і збереження відеоданих. Розробники програмних продуктів пропонують кілька інструментів для вирішення цих завдань.
 
Синхронізація з SD-картами

Для підвищення надійності запису і зберігання інформації частину розробників реалізувала в своїх програмах функцію синхронізації архіву сервера системи з локальним архівом, записуваним на SD-карту IP-камер. Ця функція захищає користувача від втрати відеоданих в разі втрати зв'язку між камерою і сервером системи (наприклад, в разі виникнення перебоїв в мережі). При відновленні зв'язку сервер підтягує відсутні дані з SD-карти і синхронізує їх з основним відеоархівом. В результаті користувач отримує безперервний запис.

Є кілька механізмів реалізації синхронізації фрагментів відеозаписів: одні програми дозволяють робити це автоматично після відновлення зв'язку з сервером, інші - за розкладом (наприклад, кожні 4 години ПО перевіряє, чи є втрачені фрагменти в архіві сервера).
 
Резервування і реплікація

Функції резервування і реплікації захищають користувача від втрати відеоданих в разі виходу з ладу серверів системи.

Реплікація, або копіювання, частини даних архіву на додатковий сервер дозволяє підвищити надійність системи і зберегти частину відеоданих на тривалий час. Користувач самостійно створює розклад реплікації відео і дублює архів повністю або з окремих каналів на спеціальний сервер. З архівом на сервері реплікації можна виробляти все ті ж дії, що і з архівом на звичайному сервері записи: переглядати відео, вивантажувати його фрагменти, шукати людей, об'єкти і події.

У масштабних системах сервер реплікації може володіти високою потужністю, великим дисковим простором і виступати сховищем, тоді як окремі сервери системи можуть володіти невеликим об'ємом пам'яті.

Функція резервування серверів дозволяє перенаправляти запис і обробку відео з окремих IP-каналів на резервний сервер при відключенні або відмову основного. При поновленні роботи основного сервера архів знову буде записуватися на нього.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария