17 03 2016

В Естонії приватні охоронці тестують триколісні електровелосипеди

В Естонії приватні охоронці тестують триколісні електровелосипеди
У пішохідній зоні порту Таллінна, а також в бізнес-містечку Ülemiste City охоронці тестують нові триколісні електровелосипеди як засіб для патрулювання.

За твердженням голландської фірми Virto S, виробника тестованої моделі велосипеда, їх дітище може розвивати швидкість до 25 км / год і проїжджати на одній зарядці до 60 км, повідомляє видання ERR .

За словами керівника проектів охоронної фірми USS Security Марко Кока, вже перші дні випробувань показали, що пересуватися на велосипеді можна досить швидко і це набагато зручніше, ніж переміщатися по заповненій людьми території Талліннського порту на автомобілі.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?