19 03 2016

Німецький експерт з безпеки надрукував на 3D-принтері відмичку, що відкриває 90% дверей

Німецький експерт з безпеки надрукував на 3D-принтері відмичку, що відкриває 90% дверей
Крістіан Холлер, фахівець з комп'ютерної безпеки з Німеччини, на дозвіллі практикується у зломі квартирних замків. Нещодавно йому вдалося розробити технологію, що дозволяє за допомогою 3D-принтера створювати відмички. І тепер для відкриття замка йому досить мати фотографію замкової щілини, через яку він визначає модель замка.

Відмичка використовує так званий бампінг - найбільш відомий і популярний у злочинців метод злому циліндрових замків. Ними, до речі, оснащені до 90 відсотків нерухомості у всьому світі. Суть бампінга полягає в тому, що відмичка повинна мати такий же профіль, що й оригінальний ключ. Таким чином, щоб мати можливість відкривати різні замки, необхідно мати і набір різних відмичок. Холлер написав програму під назвою Photobump, за допомогою якої можна створити тривимірну модель універсальної відмички для свердловини будь-якого профілю. Потім її досить роздрукувати на 3D-принтері. Для цього він використовує нейлон, міцності якого вистачає для багаторазового відкривання замка.

Свою технологію німецький експерт планує представити на виставці LockCon в Нідерландах. Він також заявив, що програму Photobump викладати у відкритий доступ він не має наміру. Інакше їй можуть скористатися зловмисники. А ось виробникам замків, яким, на думку Холлера, варто відмовитися від старих методів захисту, технологія дасть чимало поживи для роздумів.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария