19 03 2016

Німецький експерт з безпеки надрукував на 3D-принтері відмичку, що відкриває 90% дверей

Німецький експерт з безпеки надрукував на 3D-принтері відмичку, що відкриває 90% дверей
Крістіан Холлер, фахівець з комп'ютерної безпеки з Німеччини, на дозвіллі практикується у зломі квартирних замків. Нещодавно йому вдалося розробити технологію, що дозволяє за допомогою 3D-принтера створювати відмички. І тепер для відкриття замка йому досить мати фотографію замкової щілини, через яку він визначає модель замка.

Відмичка використовує так званий бампінг - найбільш відомий і популярний у злочинців метод злому циліндрових замків. Ними, до речі, оснащені до 90 відсотків нерухомості у всьому світі. Суть бампінга полягає в тому, що відмичка повинна мати такий же профіль, що й оригінальний ключ. Таким чином, щоб мати можливість відкривати різні замки, необхідно мати і набір різних відмичок. Холлер написав програму під назвою Photobump, за допомогою якої можна створити тривимірну модель універсальної відмички для свердловини будь-якого профілю. Потім її досить роздрукувати на 3D-принтері. Для цього він використовує нейлон, міцності якого вистачає для багаторазового відкривання замка.

Свою технологію німецький експерт планує представити на виставці LockCon в Нідерландах. Він також заявив, що програму Photobump викладати у відкритий доступ він не має наміру. Інакше їй можуть скористатися зловмисники. А ось виробникам замків, яким, на думку Холлера, варто відмовитися від старих методів захисту, технологія дасть чимало поживи для роздумів.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?