25 03 2016

Створено робота - охоронця у вигляді колеса

Створено робота - охоронця у вигляді колеса
Новим словом в справі забезпечення безпеки, а також охорони офісних і житлових приміщень від незваних гостей може стати одноколісний самобалансуючий робот Roambotics Jr.

Робот-моноцикл здатний самостійно переміщатися по території, що охороняється і сканувати навколишній простір. Для цього він оснащений чотирма відеокамерами, що дає огляд в 360 градусів. Крім цього, роботу-охоронцю надали мікрофон, оснастили Bluetooth, Wi-Fi і забезпечили супутниковим зв'язком.

В обов'язки охоронного пристрою входить регулярна передача звіту про події всередині приміщення своєму власникові. При необхідності робот може також, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, робити копії всієї зібраної інформації і зберігати її в "хмарі" фірми-виробника.

Однак у високотехнологічного охоронця є і істотний недолік - він відключається, якщо покласти його на бік. Таким чином, в разі проникнення зловмисників на територію, що охороняється, їм буде досить штовхнути пристрій. Незважаючи на це, охоронні структури вже зацікавилися роботом.
Орієнтовна вартість і дата надходження в продаж Roambotics Jr. виробник не розкриває.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний