25 03 2016

Створено робота - охоронця у вигляді колеса

Створено робота - охоронця у вигляді колеса
Новим словом в справі забезпечення безпеки, а також охорони офісних і житлових приміщень від незваних гостей може стати одноколісний самобалансуючий робот Roambotics Jr.

Робот-моноцикл здатний самостійно переміщатися по території, що охороняється і сканувати навколишній простір. Для цього він оснащений чотирма відеокамерами, що дає огляд в 360 градусів. Крім цього, роботу-охоронцю надали мікрофон, оснастили Bluetooth, Wi-Fi і забезпечили супутниковим зв'язком.

В обов'язки охоронного пристрою входить регулярна передача звіту про події всередині приміщення своєму власникові. При необхідності робот може також, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, робити копії всієї зібраної інформації і зберігати її в "хмарі" фірми-виробника.

Однак у високотехнологічного охоронця є і істотний недолік - він відключається, якщо покласти його на бік. Таким чином, в разі проникнення зловмисників на територію, що охороняється, їм буде досить штовхнути пристрій. Незважаючи на це, охоронні структури вже зацікавилися роботом.
Орієнтовна вартість і дата надходження в продаж Roambotics Jr. виробник не розкриває.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария