06 04 2016

Канадська охоронна компанія буде забезпечувати громадську безпеку за допомогою безпілотників

Канадська охоронна компанія буде забезпечувати громадську безпеку за допомогою безпілотників
Канадська охоронна компанія Maple Ridge, що базується в провінції Британська Колумбія, незабаром зможе забезпечувати громадську безпеку з повітря, задіявши в своїй роботі безпілотні літальні апарати.

Представники Westridge Security Ltd вважають, що саме їх компанія стане піонером в частині застосування дронів в сфері приватної охорони в регіоні. БПЛА повинні бути готові до використання протягом декількох тижнів, і зараз керівництво Westridge Security намагається отримати на це відповідний дозвіл від Транспортного управління Канади.

Така ініціатива є дуже своєчасною, оскільки область застосування безпілотників досить широка: вони можуть бути корисні під час рятувальних операцій, при гасінні пожеж і т.д. На даний момент такі технічні засоби, в кількості чотирьох штук, вже є в розпорядженні кінної поліції Британської Колумбії, але на відміну від правоохоронних органів, використання дронів в приватному секторі не настільки поширене.

Рік Льянг, менеджер Ridge Meadows Seach and Rescue Team, каже, що безпілотники можуть стати бюджетною альтернативою вертольотам та іншої авіаційної техніки. «Ми могли б задіяти їх в складних погодних умовах, або ж під час проведення розшукових заходів на важкодоступних для наземного дослідження зонах, - пояснює Льянг. - Більшості з нас така ініціатива здається дуже навіть необхідною ».

Два безпілотника дистанційного керування компанії Westridge зроблені в Сполучених Штатах. Один з них здатний перевозити предмети вагою 5.5 кг, інший розроблений для роботи в складних погодних умовах. Вони оснащені інфрачервоними камерами, навігаційним освітленням і гучними сиренами, необхідними для того, щоб попереджати людей про присутність літального апарату. За словами Гріффітса, власника Westridge, безпілотники будуть видні здалеку, і людей не здивує раптовість їх появи.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария