13 04 2016

Японці винайшли літаючого робота-охоронця

Японці винайшли літаючого робота-охоронця
Японською компанією Secom розроблений робот, призначений спеціально для охорони об'єктів, що займають велику територію. Головними користувачами робота, на думку виробника, стануть військові бази, супермаркети і промислові зони.

Основною особливістю робота є те, що він з досить пристойною швидкістю здатний переміщатися по повітрю, а під час свого польоту знімає на відеокамери все, що потрапляє в поле зору їх об'єктивів. Камери пристрої можуть зафіксувати навіть невеликі рухомі об'єкти з вражаючою чіткістю. Так що у шахраїв, які орудують, скажімо, на стоянці супермаркету, шансів залишитися непоміченими просто не залишається - на записи вони постануть в повній своїй красі.

Примітно, що робота можна запрограмувати так, що активуватися він буде тільки після спрацьовування сигнальних датчиків, розташованих на території, що охороняється. Після отримання сигналу про проникнення на об'єкт сторонньої людини, робот злітає, знаходить порушника і починає за ним стежити, літаючи на безпечній відстані, яке він визначає за допомогою вбудованих далекомірів.

Поки робот переслідує порушника, зйомка не тільки не припиняється, але і автоматично передається на центральний пункт охорони. Оператор може оцінити ступінь загрози і вирішити, які дії слід зробити до порушника в подальшому - викликати поліцію або впоратися силами власної служби безпеки.

Новинку вже оцінили експерти охоронного ринку і залишилися їй дуже задоволені. Масовий випуск робота-охоронця компанія Secom планує почати вже в 2014 році. Попередня вартість літаючого охоронця - всього 50 євро, повідомляє TheFreeMan.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария