Що обрати для iPhone 7 Plus? Перелік захисних аксесуарів

У привілеях iPhone 7 Plus користувачі знайшли безліч вдосконалених функцій. Це відноситься до покращеної камери, цікавої розробки у вигляді другого стерео динаміку та якісного запису відео. Родзинкою версії став повний захист від вологи – на протязі 30 хвилин під водою смартфон не втрачає здатності нормально працювати.

Однак захист вразливого дисплея залишився на попередньому рівні – набагато простіше витратити невеликі кошти на захисні аксесуари, ніж потім звертатися у сервісний центр для заміни дорогого екрану.

Що пропонують виробники для iPhone 7 Plus?

Розглядаючи асортимент чохлів, скла та плівок, робимо висновок: надійні аксесуари не занадто дорогі, аби нехтувати ними. Порівняємо з ремонтом дисплею після розбиття – середня ціна 4 тисячі грн. Тому обирайте один з варіантів:

  • карбонову плівку для захисту від подряпин (особливо для офісних співробітників, найбільше подряпин з’являється під час ковзання на столі);
  • загартоване скло з олеофобним покриттям, що залишає відбитків пальців;
  • стильні чохли-книжки, фліпи, накладки.

Якщо вибір зупинився саме на склі, зауважте, яку товщину воно має, чи сумісне з вашим айфоном. Важливо дізнатися спосіб наклеювання – якщо модель на клейовій основі, ви впораєтесь без сторонньої допомоги.

Цікаві та незвичайні пропозиції чохлів

Перелік захисних чохлів для iPhone 7 Plus не зупиняється на силіконових накладках чи поліуретанових фліпах. Різноманітність матеріалів дозволяє не тільки надійно захистити смартфон, але й отримати індивідуальний дизайн, заявити про себе.

Самими несподіваними пропозиціями стали:

  • дерев’яні чохли з нанесеним логотипом, малюнком (також на замовлення);
  • гнучкі моделі з підставкою для зручного використання у якості навігатора чи плеєра;
  • продукція зі скла, що забезпечується спеціальними внутрішніми пружинами;
  • товари з 3D малюнками та об’єктами.

Самовираження – найбільш приваблива роль таких захисних аксесуарів.

Оригінальні вироби для iPhone 7 Plus від Biglook

У каталозі магазину розташовані оригінальні, яскраві та стильні чохли для жіночої/ чоловічої половини людства. Тут легко знайти ефектний захисний аксесуар, що задовольнить ваш смак, або замовити індивідуальний дизайн. Великий асортимент може підкреслити креативність, додати солідності або стати справжнім жартом на вашому айфоні. Головне правило усіх виробів – ідеальний захист iPhone 7 Plus.