Ізраїльський експерт: Безпека в американських аеропортах — це шоу

Ізраїльський експерт: Безпека в американських аеропортах - це шоу
«Це якась ганьба», — каже експерт з питань безпеки з Ізраїлю, описуючи ситуацію в американських аеропортах.

«Перевірка багажу — це добре, все виглядає досить професійно: охоронці віднімають у матерів молоко для місячної дитини, — прекрасно, — зазначає Рафі Села, президент AR Challenges, ізраїльської охоронної фірми, що спеціалізується в сфері транспортної безпеки. — Проте це не має ніякого відношення до безпеки пасажирів. Це — просто шоу».

Друзі сайту: можливо вам потрібно швидко та надійно заправить баллоны пропаном за доступними цінами.

Аналітик протягом багатьох років закликав до так званої «ізраілефікаціі» системи безпеки американських аеропортів. Прихильники цієї тактики, що передбачає, наприклад, значний час, що проводиться охоронцями обличчям до обличчя з пасажирами, кажуть, що керуючі ізраїльськими аеропортами ефективно справляються з більш високим рівнем загрози, ніж менеджмент американських аеропортів. Приміром, в тель-авівському аеропорту імені Давида Бен-Гуріона пасажири повинні пройти серію перевірок та відповісти на деякі питання співробітників охорони, замість того, щоб спорожняти вміст пляшок з рідинами і відчувати на собі вплив доглядових сканерів. Але, тим не менш, проломи в системах безпеки ізраїльських аеропортів виявляються досить рідко.
Офіційні особи Управління транспортної безпеки, в свою чергу, заявляють, що відомство постійно оновлює охоронні процедури і враховує побажання розвідтовариства і пересічних громадян. «Управління транспортної безпеки займається своєю роботою з метою пошуку та реалізації нових методик, які б дозволили зробити перельоти не тільки більш безпечними, але й ефективними, — зазначає у своїй заяві представник прес-служби урядового агентства Росс Фінштейн. — Ці спроби робляться в рамках проекту по зміні загальної моделі, широко застосовувалася після трагедії 9 вересня. Так як систему безпеки транспорту слід формувати, виходячи з конкретних ризиків і розвідданих».

Рафі Села на сторінках світових видань, в числі яких — The New York Times, The Toronto Star і гумористичний сайт Cracked, намагався посперечатися з чиновниками, що вдаються до подібної аргументації і переконати громадськість, що мандрівники в ізраїльських аеропортах знаходяться в більшій безпеці, ніж в американських , і при цьому вдається обійтися без зайвої суєти.

На думку Сели, який консультував представників американських аеропортів, головна причина такого стану речей в тому, що в американських аеропортах співробітники служби безпеки намагаються перевірити кожен сантиметр багажу, не приділяючи належної уваги таким аспектам, як безпосередній контакт з пасажирами під час інтерв’ю. До всього іншого, існує і ряд політичних чинників, які змушують відомства баритися із змінами.

«Не хочу нікого лякати, але на сьогоднішній день навіть найдурніший терорист може за дві секунди обійти практикуються в аеропортах заходи безпеки», — пояснює президент AR Challenges.

Критики ізраїльської моделі посилаються на ряд обставин, пояснюючи її недоречність в умовах північноамериканського континенту. Зокрема, згадується, що в США на порядок більше пасажирів і авіалайнерів, ніж в Ізраїлі. Тільки лише за період різдвяних свят послугами американських аеропортів скористалися 5,53 мільйона людини. Для порівняння, за даними видання Globes, в найбільшому аеропорту Ізраїлю був побитий рекорд відвідуваності, коли в серпні минулого року в один із днів чисельність пасажирів склала 70 тисяч осіб. «Ізраїльська модель безпеки аеропортів попросту не застосовна для наших аеропортів», — пояснив в інтерв’ю The National Geographic експерт з безпеки Брюс Шрайдер.

На довершення всього, служби безпеки ізраїльських аеропортів використовують короткі характеристики пасажирів, що, як вважають деякі, не узгоджується з четвертої поправкою до Конституції Сполучених Штатів. На свій розсуд співробітники служб безпеки аеропортів Ізраїлю складають бази даних того, що вони називають поведінковими характеристиками — інформація про походження пасажира і про те, як він поводиться.