15 12 2018

Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?

Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які обов'язково варто обговорити під час підбору даного пристрою. Тільки в такому випадку він буде якісно і надійно виконувати свої функції, запобігаючи виникненню проблем в електричній мережі будівлі.

Що таке стабілізатор напруги

Стабілізатори напруги для дому від Стаб-Эксперт - це електромеханічні або електричні пристрої, що мають вхід і вихід по напрузі. Їх основне призначення полягає в підтримці вихідного рівня напруги в досить вузькому діапазоні при істотній зміні значення вхідної напруги.

Активне використання електричних пристроїв на тлі нестабільності в поставках електроенергії може призвести до певними проблем в мережі конкретного будинку. Щоб цього не сталося, достатньо всього лише встановити спеціальний стабілізатор напруги, який буде регулювати потоки електроенергії. Альтернативи даного приладу в даний час не існує.

Таким чином, однофазні та трифазні стабілізатори напруги Вольтер для дому використовуються внаслідок наступних своїх можливостей:

- нормалізація потоків електроенергії;
- утримання рівня напруги в мережі на стабільних показниках;
- захист електроприладів від перегорання.

Існує велика кількість типів стабілізаторів Элекс, тому важливо розуміти, як їх правильно вибирати.

Однофазний або трифазний?

Стабілізатор напруги 220В буває як однофазним, так і трифазним. Вибір того чи іншого типу даного приладу повинен здійснюватися на підставі того, яка використовується в будинку мережа, і скільки до неї підключено побутових електричних пристроїв.

Варто звернути увагу на такі рекомендації:

- Якщо в електромережі напруга становить 220В, потрібен стабілізатор напруги на одну фазу.
- Якщо в електромережі напруга досягає 380В, слід придбати стабілізатор напруги трифазний.

Якщо в електромережі трапиться збій, трифазний стабілізатор напруги знеструмить весь будинок повністю. При використанні декількох однофазних приладів, напруга пропаде лише в частині будівлі.

Таким чином, чітко відповісти на питання, варто придбати трифазний стабілізатор напруги чи однофазний, неможливо. Кожна людина повинна приймати відповідне рішення в залежності від своїх потреб.
Интересные материалы читать все
Сухие ноги – это один из постулатов комфортного похода, который довольно тяжело соблюдать даже на несложных маршрутах. Ведь не..
18 января 0 комментария
Установка віконних решіток - простий, ефективний, популярний і доступний спосіб убезпечити майно від незаконних посягань, а..
Захист будинку гратами
17 января 0 комментария
Якщо ви вирішили відкрити свій бізнес в області торгівлі, то ви повинні запитати себе, як вибрати відповідне торгове обладнання..
Як вибрати торгівельне обладнання для магазину
17 января 0 комментария
Проблемы с питанием — опасная ситуация для персонального компьютера. Кратковременное отключение электричества может привести к..
Работа без сбоев: зачем вашему компьютеру нужен ИБП
14 января 0 комментария