Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?

Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які обов’язково варто обговорити під час підбору даного пристрою. Тільки в такому випадку він буде якісно і надійно виконувати свої функції, запобігаючи виникненню проблем в електричній мережі будівлі.

Що таке стабілізатор напруги

Стабілізатори напруги для дому від Стаб-Эксперт — це електромеханічні або електричні пристрої, що мають вхід і вихід по напрузі. Їх основне призначення полягає в підтримці вихідного рівня напруги в досить вузькому діапазоні при істотній зміні значення вхідної напруги.

Активне використання електричних пристроїв на тлі нестабільності в поставках електроенергії може призвести до певними проблем в мережі конкретного будинку. Щоб цього не сталося, достатньо всього лише встановити спеціальний стабілізатор напруги, який буде регулювати потоки електроенергії. Альтернативи даного приладу в даний час не існує.

Таким чином, однофазні та трифазні стабілізатори напруги Вольтер для дому використовуються внаслідок наступних своїх можливостей:

— нормалізація потоків електроенергії;
— утримання рівня напруги в мережі на стабільних показниках;
— захист електроприладів від перегорання.

Існує велика кількість типів стабілізаторів Элекс, тому важливо розуміти, як їх правильно вибирати.

Однофазний або трифазний?

Стабілізатор напруги 220В буває як однофазним, так і трифазним. Вибір того чи іншого типу даного приладу повинен здійснюватися на підставі того, яка використовується в будинку мережа, і скільки до неї підключено побутових електричних пристроїв.

Варто звернути увагу на такі рекомендації:

— Якщо в електромережі напруга становить 220В, потрібен стабілізатор напруги на одну фазу.
— Якщо в електромережі напруга досягає 380В, слід придбати стабілізатор напруги трифазний.

Якщо в електромережі трапиться збій, трифазний стабілізатор напруги знеструмить весь будинок повністю. При використанні декількох однофазних приладів, напруга пропаде лише в частині будівлі.

Таким чином, чітко відповісти на питання, варто придбати трифазний стабілізатор напруги чи однофазний, неможливо. Кожна людина повинна приймати відповідне рішення в залежності від своїх потреб.