Як вибрати відеооператора на весілля

Як вибрати відеооператора на весілля
Якщо ви займаєтеся пошуками відеооператора на весілля, треба виходити від деяких дуже важливих критеріїв, щоб не помилитися. Як і будь-яка подія, весільний день, насичений емоціями і подіями, неможливо повторити або продублювати.

Тільки завдяки професійно знятому і змонтованого фільму ваші нащадки зможуть побачити вас молодими і щасливими.

Як вибрати того самого — досвідченого, уважного, сконцентрованого на найдрібніших деталях найважливішого дня в житті молодят? Наведені нижче поради, допоможуть вам в цьому складному виборі.

Співвідношення якість — ціна

Спочатку треба визначитися з бюджетом, який ви виділите на весільну зйомку. Звичайно, в умовах кризи дуже хочеться підібрати, щоб відеооператор відповідав вашим уявленням професіоналізму в цьому сегменті розважальної індустрії і вартість його послуг не надто відрізнялася від інших.

Якщо ви почали розглядати претендентів за дешевою ціною, це велика помилка. Адже при зустрічі з ним ви можете побачити недосвідченого студента, який зйомкою на непрофесійному обладнанні, таким чином підробляє. Який поважає свою працю оператор, знає, як багато зусиль він витрачає на придбання техніки, зйомку і монтаж знаменних подій і ніколи не оцінить свою працю дуже дешево.

Весільний фільм вийде емоційним і яскравим, якщо в ньому все буде ідеально — якісна цифрова зйомка, різноманіття відзнятого матеріалу і гармонійно підібрана музична композиція.

Знайомство з портфоліо

Після тривалого перегляду великої кількості відеооператорів та їх промо-роликів треба ретельно вивчити порфтоліо відібраних фахівців. Щоб скоротити процес вибору кращого з кращих, можна відвідати кілька авторитетних весільних ресурсів і по рейтингу пропонованих професіоналів переглянути їх відеоролики.

Слід звернути увагу на наявність і гармонію сюжету, плавних переходів, напруження емоцій, правильної розстановки акцентів в зйомці, вдалих ракурсів і футажей (спецефектів).

Особиста зустріч

Домовившись на зустріч з виконавцем вашого замовлення, слід звернути увагу на його зовнішній вигляд, комунікабельність, пропозицій за сценарієм майбутнього фільму і його сюжету.

Дуже важливий креативний підхід відеооператора до всіх питань, що стосуються весільного дня: організаційних, технічних і творчих. З боку замовника дуже важливо відчути при зустрічі, що йому можна довірити відеозйомку вашого торжества.

Отже, яким він повинен бути, ідеальний відеооператор?

Весільний відеограф повинен бути в курсі нових тенденцій у весільній індустрії, володіти життєвим досвідом і позитивною репутацією. Досвідчений свадебный видеооператор Киев знає знакові місця в місті, традиції і звичаї тематичних весіль. До того ж, він повинен бути, свого роду, психологом і вміти вирішити будь-яку нестандартну ситуацію, яка може виникнути протягом дня.

Весільний оператор повинен направляти і підказувати молодим найбільш вдалі пози і ракурси, щоб отримати гарний і оригінальний фільм. Злагоджені дії всіх учасників торжества дозволять провести цей день на одному диханні, не нервуючи і не відволікаючись на дрібниці.