Тонкощі отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості

Тонкощі отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості
Якщо Ви поставили собі за мету і для наступного кроку потрібні кошти, яких немає в наявності, одне з рішень банківський займ. До питання потрібно підходити холоднокровно і обдумано. Здавалося б, просте рішення таїть в собі як безумовну вигоду від отримання великого обсягу коштів відразу так і серйозний ризик безповоротно втратити майно.

Кредитування під заставу тут — це надання банком коштів позичальнику на будь-які цілі. Гарантом повернення коштів та відсотків за користування ними кредитоотримувач надає в заставу об’єкт нерухомості.

Це абсолютно не означає, що банк починає моментально розпоряджатися заставою. Просто, до моменту повернення всієї обумовленої суми, позичальник не може продавати, дарувати, обмінювати нерухомість. Найвигіднішими в плані процентної ставки на сьогоднішній день є кредит під заставу комерційної нерухомості, про що можна детальніше дізнатися на сайте fgk.ua.

До даної категорії відносяться наступні приміщення:

— об’єкти харчування: їдальні, кафе, ресторани;
— торгові площі, магазини;
— виробничі та складські майданчики;
— офісні приміщення;
— інші підсобні приміщення;

Як видно з переліку, всі типи комерційної нерухомості не входять до житлового фонду. Отримання кредиту під заставу нежитлового об’єкта надає позичальникові найбільш комфортні умови по процентній ставці і лояльному ставленню кредитодавця до наданих документів. Але, в будь-якому випадку, слід розуміти, що в разі настання неплатоспроможності кредитне заклад отримує у власність об’єкт застави.

Кредитодавець

Надання подібного виду послуги для банківських організацій є угодою вигідною і стабільною. Нерухомість завжди по праву вважалася найнадійнішим вкладенням поряд з дорогоцінними металами.

У кожному індивідуальному випадку вимоги до юридичній або фізичній особі можуть мати відмінності. Наприклад для юридичних осіб, будь-який банк, який видає кредит під заставу нерухомості буде вимагати мінімальний пакет документів:

— свідоцтво про державну реєстрацію;
— довідку з податкової за звітний період;
— список контрагентів з діючими контрактами;
— статут організації з установчої документації;
документи, що підтверджують власність на об’єкт застави.