28 05 2019

Тонкощі отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості

Тонкощі отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості
Якщо Ви поставили собі за мету і для наступного кроку потрібні кошти, яких немає в наявності, одне з рішень банківський займ. До питання потрібно підходити холоднокровно і обдумано. Здавалося б, просте рішення таїть в собі як безумовну вигоду від отримання великого обсягу коштів відразу так і серйозний ризик безповоротно втратити майно.

Кредитування під заставу тут - це надання банком коштів позичальнику на будь-які цілі. Гарантом повернення коштів та відсотків за користування ними кредитоотримувач надає в заставу об'єкт нерухомості.

Це абсолютно не означає, що банк починає моментально розпоряджатися заставою. Просто, до моменту повернення всієї обумовленої суми, позичальник не може продавати, дарувати, обмінювати нерухомість. Найвигіднішими в плані процентної ставки на сьогоднішній день є кредит під заставу комерційної нерухомості, про що можна детальніше дізнатися на сайте fgk.ua.

До даної категорії відносяться наступні приміщення:

- об'єкти харчування: їдальні, кафе, ресторани;
- торгові площі, магазини;
- виробничі та складські майданчики;
- офісні приміщення;
- інші підсобні приміщення;

Як видно з переліку, всі типи комерційної нерухомості не входять до житлового фонду. Отримання кредиту під заставу нежитлового об'єкта надає позичальникові найбільш комфортні умови по процентній ставці і лояльному ставленню кредитодавця до наданих документів. Але, в будь-якому випадку, слід розуміти, що в разі настання неплатоспроможності кредитне заклад отримує у власність об'єкт застави.

Кредитодавець

Надання подібного виду послуги для банківських організацій є угодою вигідною і стабільною. Нерухомість завжди по праву вважалася найнадійнішим вкладенням поряд з дорогоцінними металами.

У кожному індивідуальному випадку вимоги до юридичній або фізичній особі можуть мати відмінності. Наприклад для юридичних осіб, будь-який банк, який видає кредит під заставу нерухомості буде вимагати мінімальний пакет документів:

- свідоцтво про державну реєстрацію;
- довідку з податкової за звітний період;
- список контрагентів з діючими контрактами;
- статут організації з установчої документації;
документи, що підтверджують власність на об'єкт застави.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?