Боксерські груші: поради щодо вибору

Боксерські груші: поради щодо вибору
Боксерська груша — це універсальний снаряд, який дозволяє удосконалювати бічні і прямі удари. Такий снаряд є невід’ємним в будь-якому спортивному залі, так як він дозволяє поліпшувати навички кожного зі спортсменів. При цьому до її вибору варто поставитися з усією відповідальністю, тому що існує цілий ряд параметрів, які необхідно враховувати.

Варто зазначити, що боксёрская груша — це універсальний снаряд, який дозволяє удосконалювати бічні і прямі удари. Такий снаряд є невід’ємним в будь-якому спортивному залі, так як він дозволяє поліпшувати навички кожного зі спортсменів. При цьому до її вибору варто поставитися з усією відповідальністю, тому що існує цілий ряд параметрів, які необхідно враховувати.

Які існують види боксерських груш?

Можна зустріти такі різновиди снаряда:

— Універсальні — це груші вагою від 25 до 50 кг. Собою вони представляють звичайним мішок зі сферичним дном.
— Аперкотна — мішок циліндричної форми. Завдяки йому можна засвоїти удари знизу.
— Пневматична. Вона наповнюється повітрям. Головна мета — обробка швидких і різких ударів. Також дозволяє відпрацьовувати навички ухиляння від ударів і покращує швидкість бійця.
— Настінна. Володіє спеціальним каркасом. Її головна мета — відпрацювати силу і жорсткість удару. А справа в тому, що вона встановлюється безпосередньо на стіну, куди і потрібно буде наносити удари.
— Водоналивний. Являє собою грушу, яка виконана у вигляді людини. Вони найзручніші і безпечні на даний момент.

На що звертати увагу під час вибору?

Існує кілька параметрів, на які повинен звертати увагу кожен:

— вага. Тут все залежить тільки від спортсмена і його параметрів;
— висота. Оптимальна — 120 сантиметрів. При цьому багато що залежить від типу, класу і призначення;
— наповнювач. Найпопулярніші наповнювачі — це тирса, пісок, гумова стружка і дерев’яну тирсу. Кращою є гумова стружка, так як вона має цілу низку значущих переваг і володіє відмінними параметрами;
— матеріал чохла. Найпопулярніший це шкірозамінник, так як у нього найнижча ціна. Також можна зустріти ПВХ, вініл і навіть натуральну шкіру;
— кріплення. Перед покупкою важливо розуміти, як вона буде встановлюватися в приміщенні.

Також важливо постійно робити порівняння між декількома варіантами, тільки так можна прийняти правильне рішення.