09 02 2020

Як вибрати охоронну компанію?

Як вибрати охоронну компанію?
Якщо безпека дійсно важлива для вас, ви не повинні забувати про вибір надійної охоронної компанії. Перш ніж прийняти рішення про конкретну пропозицію, варто ретельно розглянути кілька питань, які можуть в майбутньому вплинути на співпрацю між вами і охоронною компанією.

Який конкретний сервіс вам потрібен?

Захист не завжди означає одне і те ж. Для великих промислових об'єктів охоронна компанія, яка захищає їх майно, повинна поєднувати фізичний захист з моніторингом та системою сигналізації. Для невеликих приміщень або квартир зазвичай достатньо тільки однієї з цих послуг. Також варто уточнити питання про те, як часто власність залишається без нагляду з боку власників або співробітників, і наскільки ймовірна спроба злому в районі, де знаходиться будівля.

Якість чи ціна?

Відомі охоронні компанії зазвичай стягують вищу плату, ніж нові компанії на ринку, вони також надають послуги набагато більш високого рівня - вони наймають досвідчених співробітників, мають розроблені протягом багатьох років процедури, і просто більш ефективні. Варто розглянути це, перш ніж вибрати найдешевша пропозиція на ринку.

Скільки втрат ви можете понести через крадіжку зі зломом?

Два вищезгаданих питання тісно пов'язані з питанням вартості майна, що знаходиться в об'єкті, який підлягає захисту. Чим вище значення, тим більше повинна бути надана захист. За загальним визнанням, поява охоронців в даному місці може бути сигналом для потенційного грабіжника, що в будівлі може бути щось, на що варто звернути увагу. Але якщо ви маєте справу з ЧОП Гесар, яке пред'являє високі стандарти - в успішного грабіжника не буде шансів.

Моніторинг, сигналізація чи фізичний захист?

На жаль, немає чіткої відповіді на це питання - в одних областях пристрої працюють краще, в той час як в інших саме людина виявиться незамінним. Комбінація обох методів дає найкращі результати, але якщо це виходить за рамки ваших фінансових можливостей - моніторинг повинен бути достатнім в установах, розташованих в густонаселеному районі, недалеко від поліцейської дільниці. Фізичний захист буде потрібно на об'єктах, розташованих у віддаленому районі.

Питання ефективності, функціональності і надійності камер або сигналізацій має вирішальне значення для ефективності захисту.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария