07 08 2020

Як вибрати сейф для дому?

Як вибрати сейф для дому?
Для безпечної і надійної схоронності цінностей слід правильно підібрати підходящу модель сейфа. Для домашнього використання можна придбати недорогий сейф, і встановити його в ніші стіни або заховати в шафі. Перед покупкою необхідно ознайомитися з пропонованими варіантами і детально вивчити критерії вибору.

На що звернути увагу при покупці домашнього сейфа?

Для домашнього застосування можна вибрати стандартний меблевий сейф в інтернет-магазині https://safe-dom.com.ua, який встановлюється в шафі або стіні. Це, як правило, компактні моделі, які не відрізняються високим класом стійкості до зломів. Для підвищення надійності рекомендується закріпити його анкерами до стіни і підлоги.

Вдосконалені вироби з поліпшеними якісними властивостями та характеристиками дозволяють захистити матеріальні та інші цінності від впливу вогню, високих температур, зломів і крадіжок. Це, відповідно, вогнестійкі і зламостійкі сейфи, які відрізняються від меблевих підвищеним класом стійкості до зломів і пожежобезпеки.

При покупці виробів для будинку слід також враховувати вагу і габарити, внутрішній простір і його наповнення, яке залежить від обсягу і виду збережених цінностей. Конструкція корпусу може бути одностінної або багатошаровою, причому, чим товще лист металу і надійніше замки, тим складніше злом.

Рекомендується підбирати шафи з двома і більше різнотипними замками, бувають ключові і кодові замикаючі механізми. Кодові поділяють на електронні та механічні, з кожен з них має свої особливості.

Вибираємо шафу для зброї

Вибираючи збройовий сейф для домашнього використання, рекомендується враховувати такі параметри:

⁃ ціна і марка виробника;

⁃ габарити (вага і обсяг, висота, ширина, глибина);

⁃ внутрішній корисний об'єм;

⁃ наявність трейзера;

⁃ кількість полиць;

⁃ особливості конструкції;

⁃ тип і кількість замикаючих механізмів;

⁃ клас зламостійкості.

Згідно із законодавством, кожен власник зброї повинен зберігати його вдома в спеціальному збройовому сейфі. Закон поширюється на фізичні і юридичні особи, а головним призначенням такої шафи є забезпечення надійності збереження зброї і обмеження доступу дітям і стороннім особам з метою безпеки.

У збройовому сейфі необхідно зберігати мисливську, спортивну, бойове, травматичну зброю. На відміну від звичайних сейфів товщина металу для дверей становить від 2 мм, а для стінок від 1,5 мм. Слід кріпити шафа до підлоги і стіни, щоб підвищити його стійкість і запобігти його винос.

Усередині збройової шафи обов'язково повинен бути трейзер (окремий відсік, що закривається на свій ключ), в якому зберігаються боєприпаси окремо від самої зброї. Для власників колекційного зброї пропонуються ексклюзивні моделі з багатою обробкою і унікальним дизайном, що дозволяє підкреслити статус і престиж.
Интересные материалы читать все
Кожен тип накопичувачів підійде під певні потреби...
Флешка, SSD, карта пам'яті: в чому різниця?
19 сентября 0 комментария
З кожним роком охоронних агентств стає все більше. Станом на 04.09.2020 згідно офіційного реєстру МВС в Україні 8259 ліцензіатів..
Права охоронців в охоронних компаніях
19 сентября 0 комментария
Постачання електроенергії виробничим об'єктам є одним з пріоритетних напрямків у діяльності будь-якого постачальника електрики,..
Які умови впливають на вартість постачання електричної енергії?
19 сентября 0 комментария
Накрутка друзей ВК - услуга, которая пользуется большой популярностью среди пользователей данной социальной сети. Благодаря..
Зачем нужна накрутка друзей ВК?
17 сентября 0 комментария