13 10 2020

Ліквідація компанії в Нідерландах: що потрібно знати?

Ліквідація компанії в Нідерландах: що потрібно знати?
Іноді потрібно такий захід, як ліквідація компанії і якщо на балансі цієї компанії є дебіторська заборгованість або ж вона перевищує кредиторську заборгованість, то вам не обійтися без такої послуги, як ліквідація компаній в Нідерландах.

Важливо розуміти, що після ліквідації йде розділ майна між кредиторами, або якщо кредитів немає, то між акціонерами.

Варто зазначити, що ликвидация компаний в Нидерландах виглядає наступним чином:

- Для початку відбувається скликання і проведення зборів акціонерів.
- Далі на цьому скликанні приймається безпосереднє рішення про ліквідацію компанії.
- На цих же зборах йде призначення ліквідатора. Як правило, це вільно може бути як фізична, так і юридична особа, іноді призначається глава безпосередньо ліквідованої компанії.
- Після цього йде заповнення відповідної форми в комплекті до якої йдуть всі потрібні документи та направляється вся ця справа в торгово-промислову палату.
- І вже вона вносить до реєстру інформацію про те, що дана компанія знаходиться в процесі ліквідації.
- Далі вже сам ліквідатор самостійно складає звіт про всіх заборгованостях, а він вже своєю чергою, вирушає на зберігання в торгово-промислову палату і в сам офіс компанії.
- Після цього в газеті з'являється оголошення про цю всієї історії та кредитору дається два місяці на те, щоб дати знати про свої претензії через суд.
- В кінцевому підсумку, якщо у компанії не залишиться достатньої кількості майна для того, щоб погасити заборгованості, вона буде остаточно і повністю ліквідована. Після цього ліквідатор вказує в документах, що в компанії більше немає заборгованостей і документи компанії відправляються на зберігання протягом семи років. А далі заповнена форма відправляється в торгово-промислову палату, і тільки після цього компанія остаточно вважається ліквідованою.

У тому випадку, якщо ви потребуєте консультації про процес ліквідації, то ви можете звернутися до менеджерів спеціалізованої компанії. Саме тут вам зможуть надати перевірену і доступну для розуміння інформацію.
Интересные материалы читать все
Харків - найбільше місто України. За чисельністю населення він поступається лише Києву. Зараз у ньому проживають майже 1,5 млн..
19 октября 0 комментария
Якщо ви давно мрієте виготовляти, продавати або постачати кавову продукцію в інші країни або в рамках власної, то обов'язково..
Сертифікація кави: що це таке і навіщо потрібна?
19 октября 0 комментария
Нічого не віщувало біди й ось, немов в сповільненій зйомці, ви спостерігаєте, як смартфон, який тільки що був у вас в руці,..
Що робити, якщо ви розбили дисплей на своєму смартфоні?
17 октября 0 комментария
Будь-який будівельний матеріал володіє позитивними та негативними характеристиками, не є винятком і металоконструкції, задіяні в..
Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки
17 октября 0 комментария