Види боксерських мішків

Для відпрацювання боксерських ударів потрібен надійний, перевірений інвентар. Важливо, щоб він підходив за габаритами, функціональності, був виготовлений з високоякісних матеріалів. Перед тим як вибрати боксерський мішок для дитини, ознайомтеся з характеристиками.

Види боксерських мішків

Груші для відпрацювання ударів в боксі бувають:

  1. Вертикальні. Циліндричний снаряд, виконаний з обшивки зі шкіри або шкірозамінника і наповнювача, застосовується для відпрацювання швидкості і точності ударів. Мішок підвішується до стелі або встановлюється на базі.
  2. Горизонтальні. Аналогічні попередній різновиди, але застосовуються для відпрацювання ударів знизу.
  3. Круглі. Призначені для тренування ударів головою під нахилом або кутом.
  4. Краплеподібні. Універсальний снаряд, що підходить для відпрацювання точності і швидкості ударів під різними кутами.
  5. Швидкісні. Кріпляться на платформах і відштовхуються від них після удару кулаком. Використовуються для вироблення точності і координації.

Є на сайті wodshop.com.ua/boks-meshki конструкції настінні, підлогові або на розтяжках, але для початківців спортсменів досить вертикальної, горизонтальної або каплевидної груші.

Вага та розміри

Боксерський мішок для дитини 10 років повинен відрізнятися за габаритами від снаряда для малюка 5-6 років або підлітка від 13-14 років. Це пов’язано з рівнем фізичної підготовки, зростанням, масою тіла.

Юному боксеру до 5 років досить мішка 2-3 кг з поролоновим наповнювачем. Якщо дитині від 6 до 9 років, придбайте грушу в межах 4-6 кг з полімерами. Для підлітків від 9 років маса снаряда збільшується за віком від 8 кг і більше.

Снаряди до 30 кг відносяться до розряду полегшених. Для досвідчених боксерів підійде мішок на 30-60 кг. Легке устаткування краще підвісити до стелі для компактності і функціональності. Важкі конструкції доведеться встановлювати на підлозі.

Загальні рекомендації

При покупці боксерського мішка звертайте увагу на якість обшивки і наповнювача. Кращий варіант для початківця боксера — груша зі шкіри, шкірозамінника або брезенту з наповнювачем з тирси, гумової крихти або дрібнодисперсних полімерів. Від піску і деревної стружки краще відмовитися: пісок твердне і приходить в непридатність, а деревина з часом просочується вологою.

В інтернет-магазині на сайті ви підберете функціональний снаряд для боксу. На онлайн-вітрині представлений великий вибір інвентарю. Телефонуйте, і менеджери компанії допоможуть визначити з покупкою, оформлять замовлення з доставкою в будь-який регіон України.