Поради для отримання кредиту на авто

Більшість людей, які купують новий або старий автомобіль у дилера, вважають за краще фінансувати своє придбання за допомогою кредиту, а не платити готівкою заздалегідь. Хоча для більшості людей це має фінансовий сенс, помилка при обговоренні умов автокредиту може в кінцевому підсумку призвести до виплати позичальнику — а це дійсно великі гроші. Ось кілька порад, які допоможуть будь-кому професійно оформити автокредит.

Кредитні звіти іноді містять помилки

Людям з більш низьким кредитним рейтингом часто доводиться платити більш високі процентні ставки по кредитах, тому будь-який, хто розглядає можливість отримання позики, повинен ознайомитися з вашим кредитним звітом. Іноді помилки трапляються. Ці помилки слід виправити до зустрічі з кредитором. Деякі клієнти можуть навіть виявити, що нечесні кредитори можуть спробувати заявити, що їх результати нижче, ніж вони є насправді. Знання всіх доступних звітів може дати позичальникові додаткові можливості для ведення переговорів і заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі.

Пошукайте кращу угоду по автокредиту

Хоча торгові точки часто рекламують акції з низькою річною процентною ставкою, ці ставки зазвичай зарезервовані для кращих кредитних позичальників. Багато людей знайдуть кращі умови в кредитній спілці https://zaraz.org.ua/uk/krediti/kredit-pod-zalog-avto/, онлайн-банку або соціальному банку. Якщо позичальник пройшов попередню кваліфікацію в банку, він зможе краще вести переговори в автосалоні, не будучи юридично пов’язаних будь-яким контрактом з банком. Додатковий бонус: все кредитні запити протягом одного і того ж двотижневого періоду будуть вважатися одним запитом звіту.

Деякі кредитори користуються послугами позичальників

Деякі недобросовісні кредитори запропонують водіям привабливі відсоткові ставки за позикою, і, як тільки водій не заплатить, дилер забирає автомобіль і продасть його назад. Невиконання позики завдасть додаткової шкоди людям, які вже страждають від поганої кредитної історії, тому позичальники повинні бути впевнені, що вони можуть дозволити собі платежі, перш ніж погоджуватися на позику. Навіть позичальники з такою історією повинні шукати кращий річний відсоток. Вимоги по автокредиту зазвичай нижче, ніж вимоги по іпотеці, тому покупці повинні переконатися, що у них є краща угода, на яку вони мають право.