11 05 2015

Secure Land - перша приватна охоронна компанія в секторі Газа

Secure Land - перша приватна охоронна компанія в секторі Газа
Під час поїздки в Газу-Сіті натовп захоплених фанатів намагалася пробратися до співака Мохаммеду Ассаф (Mohammed Assaf), переможцю Arab Idol, але шлях шанувальникам перегородила група чоловіків міцної статури, одягнених в костюми, - співробітники першої в секторі Газа приватної охоронної фірми.
Охорона молодого виконавця під час рідкісного візиту в рідне місто стала першим завданням Secure Land - нещодавно сформованої команди охоронців, що надають різні охоронні послуги: від забезпечення безпеки ВІП-персон до охорони готелів, бізнес-організацій та інкасації.

«Це наш перший день на службі, і ми повинні захистити зірку Arab Idol Мохаммеда Ассаф, - пояснює в інтерв'ю агентству Франс Прес виконавчий директор компанії Secure Land Білал аль-Арабід (Bilal al-Arabid). - Його охороняє команда з 18 чоловік, не рахуючи водіїв. Це перша наша місія з охорони селебріті».

Secure Land - сімейний бізнес. Батько Арабіда, Абдель Кадар (Abdel Kader,) займає в ньому посаду генерального директора. «Ми почали обмірковувати реалізацію ідеї такого підприємства після розмов з представниками компаній і відомств. Вони підтримали ініціативу, оскільки в Газі є недолік подібного сервісу », - зазначає отець Арабіда.

Однак отримати дозвіл в уряду, підконтрольного угрупованню ХАМАС, було не так-то просто - багато в чому через те, що ніхто із співробітників зазначеного ПОП не належить до якої-небудь з численних збройових фабрик, існуючих в Газі.

«Дозвіл на ведення бізнесу було видано не відразу, так як це досить складне питання», - пояснює представник Secure Land, підкреслюючи, що люди з ХАМАС вперше дозволили працювати приватної охоронної компанії. На території Сектора Газа ХАМАС не дозволяє приватним особам мати зброю, за винятком тих ситуацій, коли ці особи є робочими однієї зі згаданих фабрик. Захищаючи цивільні установи, Secure Land може навіть «полегшити роботу» поліції і служб безпеки ХАМАС.

На поточний момент штат ПОП складається з 40 осіб, які протягом двох місяців проходили курс підготовки - крім підтримки фізичної форми, співробітники компанії відточували навички прицільної стрільби.

«Ми звертаємо увагу на індивідуальні можливості, робимо упор на фізичну підготовку, такі моменти, як уміння стрибати, бігати, навички евакуації людей і забезпечення захисту», - говорить тренер Ахмед Юсеф (Ahmed Yusef). - Приватна охоронна фірма залучає ряд зарубіжних організацій можливістю уникнути необхідності встановлювати контакт з адміністрацією ХАМАС, яку уряди західних країн здебільшого бойкотують. Деякі організації та приватні компанії воліють не мати зв'язків з поліцією ХАМАС зважаючи міжнародних санкцій. Уряди повинні забезпечувати безпеку громадських установ, в той час як приватні організації, такі як банки, туристичні комплекси та готелі, вдаються до допомоги ПОП».
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария