11 05 2015

Власник ПОП у Флориді руйнує стереотипи про охоронців

Власник ПОП у Флориді руйнує стереотипи про охоронців
Джесс Харіген (Jesse Harrigan), власник ПОП Central Security Agency в Сент-Агустін, штат Флорида, намагається піднятися над стереотипом, згідно з яким, приватний охоронець - це непідготовлений суб'єкт, який мріє колись у майбутньому стати поліцейським.

Використовуючи персонал, що складається з колишніх працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та досвідчених співробітників охорони, Харріген пропонує сервіс, якого в регіоні, де він проживає, явно бракує. «Я виявив необхідність в наявності професійної охоронної служби, - пояснює засновник ПОП. - Ми хочемо надати людям можливість захисту».

Харіген - уродженець Сент-Огастіна, що служив чотири роки в рядах морської піхоти. Потім протягом трьох років він був співробітником правоохоронних органів, працюючи поперемінно в управлінні шерифа округу Патнам і Сент-Джонс. Для роботи в охоронній компанії цієї людини службовцям не потрібно мати досвід служби в поліції, але, за словами Харріген, він очікує, що його співробітники будуть вести себе відповідно до професійною етикою правоохоронних органів. Як пояснюється на сайті компанії, від охоронців потрібно прояви професіоналізму та відповідності іміджу команди: «Охоронець, який працює в Central Security Agency, повинен бути акуратно підстрижений, носити вигладжену уніформу і начищені черевики». Персонал його компанії проходить спеціальну підготовку та ліцензування, що дають право носити зброю.

Охоронці Central Security Agency виконують ряд базових функцій: патрулюють приватні території, дивляться за будинками, які перебувають без нагляду господарів, і охороняють суспільні заходи. Проте в деяких випадках співробітників цього ПОП наймають для виконання спеціальних завдань, таких як персональний захист. Не так давно у Харріген був клієнт, якому знадобився охоронець для забезпечення захисту його сім'ї під час відпустки. «Я дуже трепетно ставлюся до бізнесу, - зізнається власник ПОП. - І знаю, що ми виконуємо свою роботу досить добре».

Харріген, який організував охоронну компанію три роки тому, каже, що «починати було жахливо складно». Першими клієнтами стали керуючі районів, яким потрібні були послуги приватних патрулів. У числі клієнтів Харріген - Джон Стащак (John Staschiak) представник компанії Moultrie Oaks Retirement Community, що базується в Уайлдвуд драйв. У цьому районі проживають люди, яким за 55. У 2012 році Стащак вирішив, що присутність охоронців у нічний час і під час вікендів дозволить місцевим жителям відчувати себе в більшій безпеці. «У нас і справді не було ніяких проблем, - зазначає автор ідеї із залученням охоронного персоналу. - Джесс використовує персональний підхід. У нього хороші відносини з клієнтами. Він витрачає багато часу на те, щоб з ними познайомиться ». Це частина роботи Харріген: знайомство з клієнтами та їх потребами - один з активів, якими він володіє.

На поточний момент місцеве охоронне спільнота невелика: 10 сек'юріті, що працюють в повну зміну, і ще близько 15 осіб, викликаються за потребою. Власник Central Security Agency, звичайно ж, чекає, що компанія буде розвиватися. І для цього директор ПОП зайнятий питаннями ліцензування. Він має намір проводити курси навчання, присвячені питанням володіння зброї, безпеки полювання та ліцензування співробітників охорони. Джесс Харріген планує зайнятися такою роботою навесні. А зараз людина, що заснував ПОП і не мав перш досвіду ведення комерційної діяльності, намагається розширити список клієнтів. «Я б хотів повністю захопити охоронний ринок в Сент-Огастін», - мріє Харріген.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария